Tisková zpráva: Acronis uvádí novou technologii pro ochranu dat – Acronis AnyData

Nová technologie AnyData sjednocuje nástroje pro zálohování, disaster recovery a sdílení dat.

Společnost Acronis® dnes oznámila dostupnost technologie AnyData pro zákazníky v České republice a na Slovensku. Nová generace ochrany dat Acronis, která je založena na technologii AnyData, nabízí snadné, komplexní a bezpečné zálohování, disaster recovery i bezpečný přístup ke všem datům, ať už jsou uložena v jakémkoli prostředí a v kterékoli lokalitě.

„Zákazníci se potýkají s neustálým nárůstem objemu dat a také s růstem využívání virtualizace, cloudových a mobilních platforem,“ říká Robert Amatruda, výzkumný ředitel pro ochranu a obnovu dat ve společnosti IDC. „Pro ochranu svých kritických dat pro celou škálu aplikací ve fyzickém, virtuálním i cloudovém prostředí potřebují podniky vzít v úvahu všestranné a přitom celistvé řešení, jakým je Acronis s technologií AnyData.“

Technologie Acronis AnyData, vyvíjená po více než 10 let, umožnila vytvořit cenově efektivní produkty. Ty hladce integrují funkce ochrany dat v celé firmě a umožňují, aby tyto funkce rostly spolu s firmou. Před příchodem technologie AnyData si organizace využívající starší generaci řešení ochrany dat musely vybírat mezi cenově dostupnými, ale nedostatečně komplexními produkty a produkty vysoce komplexními ale finančně náročnými. Acronis nyní nabízí nový přístup, který poskytuje to nejlepší z obou řešení – individuální produkty nejlepší ve své třídě, které hladce a snadno spolupracují tak, aby zajistily komplexní ochranu dat.

Uživatelské rozhraní a funkce pro správu produktů založených na technologii AnyData nabízejí velkou pružnost při používání a přitom snižují náklady na zaškolení a eliminují problémy s nekompatibilitou. Nabízejí dvojnásobný výkon s využitím 50% zdrojů pro zpracování úloh jakéhokoli typu, v jakémkoli virtuálním nebo fyzickém prostředí, v jakémkoli umístění napříč cloudy, datovými centry či vzdálenými pobočkami.

„Ochrana dat je dnes důležitější než kdy dříve, a protože ztráta kritických podnikových dat je absolutně nepřípustná, organizace si naléhavě uvědomují potřebu jejich ochrany,“ říká Sergei Beloussov, výkonný ředitel společnosti Acronis. „Naším cílem je být vedoucím poskytovatelem snadno použitelných, komplexních a bezpečných řešení ochrany dat nové generace. S technologií AnyData a aktualizovanou řadou našich produktů jsme nově definovali, co znamená nejlepší ve své třídě v oblasti zálohování, disaster recovery a bezpečného přístupu k datům.”

Mezi klíčové technologie AnyData patří:

Zálohování (imaging) disků a virtuálních počítačů – efektivně zaznamenává všechna data a přitom dává uživateli na výběr mezi úplnou, přírůstkovou nebo rozdílovou zálohou. Aktivní obnova – sleduje požadavky na vstup a výstup z operačního systému a obnovuje ty bloky, které OS potřebuje, a přitom pokračuje v obnovování ostatních bloků na pozadí. To umožňuje nabootovat počítač a spustit aplikace dlouho před dokončením obnovy.

Jednotný formát záloh – vysoce účinné algoritmy snižují požadavky na úložný prostor, vstupně výstupní operace a procesor a umožňují unifikovaný, rychlý, snadný a granulární přístup k více verzím souborů, aplikací a systémů. Jednoprůchodové zálohování na úrovni bloků – eliminuje potřebu více agentů a tak dramaticky zvyšuje rychlost a efektivitu.

Tyto techniky spolu dohromady tvoří štíhlou architekturu, ve které do sebe zapadají jednotlivé cenově dostupné produkty a tvoří jediné unifikované řešení ochrany dat. To organizacím dovoluje zakoupit si pouze to, co potřebují – bez zbytečné složitosti a počáteční investice do platformy.

O společnosti Acronis

Acronis je celosvětový dodavatel špičkových řešení pro zálohování, disaster recovery, bezpečné sdílení souborů a přístup k souborům. Společnost byla založena v roce 2002 a vyprofilovala se do rychle rostoucí mezinárodní společnosti, která má více než 700 zaměstnanců v 18 zemích, a partnery v téměř každé zemi na světě.

Acronis nabízí komplexní, efektivní a spolehlivá zálohovací řešení pro osobní počítače, servery, virtuální a cloudová prostředí a také přední řešení pro sdílení souborů a synchronizaci pro mobilní zařízení.

KONTAKT:

Zdeněk Bínek

zdenek.binek@acronis.cz

www.acronis.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru