Dnes vyšlo 15 článků

Acer se vrací k Windows Mobile

Čínská mezinárodní korporace Acer na tiskové konferenci představila novou vlajkovou loď Jade Primo a dva levné prototypy s Windows 10 Mobile. Jedná se o modely Acer Liquid M320 a Liquid M330. Mají snad konkurovat Lumiím od Microsoftu?

Oba levní zástupci s Windows 10 Mobile disponují 4,5“ FWGA displejem, 1GB RAM a čtyř jádrovým procesorem od Qualcommu taktovaným na 1,1 GHz. Vnitřní paměť nabízí 8 GB volného prostoru. Baterie je vyměnitelná a pyšní se kapacitou 2 000 mAh.

acer-windows-10-phones-front

Nové modely Acer Luquid s Windows 10 Mobile

Váha obou modelů je 142 gramů včetně baterie a rozměry činí 136 x 66,5 x 9,6 mm. Oba smartphony jsou osazeny zadním fotoaparátem s rozlišením 5 Mpx.

A jaké jsou rozdíly mezi těmito modely? Odlišnost je u předního fotoaparátu, přičemž Liquid M330 má přední fotoaparát s rozlišením 5 Mpx, kdežto Liquid M320 s rozlišením 2 Mpx.

Novinky by se měly na trhu objevit v prosinci a jejich cena bude 130 euro (v přepočtu 3 500 Kč).

acer-windows-10-mobile-back

Podobné jako vejce vejci

Zdroj / Foto: Windows Central

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru