Dnes vyšlo 15 článků

Absolvujte rekvalifikační kurz a dělejte, co vás baví

Nebaví vás práce, kterou děláte, nebo nemůžete najít práci v oboru, ve kterém jste se vzdělali? Zajímáte se o zdravý životní styl a rádi byste se tomuto oboru věnovali? Neváhejte a pusťte se do toho. Trenérská škola Ikaros vám přináší možnost rekvalifikace na pozicích trenér fitness, trenér kulturistiky, trenér kondičního posilování a výživový poradce.

Odborníkem s akreditací

Trenérská škola Ikaros patří již řadu let mezi odborníky na celoživotní vzdělávání. Jelikož se jedná o pracoviště akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT), můžete se spolehnout na vysokou kvalitu kurzů a přínosnou výuku. Akreditované kurzy MŠMT jsou zárukou nejen dalšího osobního rozvoje, ale především toho, že se z vás stane specialista ve svém oboru. Po úspěšném absolvování rekvalifikačního kurzu získáte certifikát, na jehož základě si můžete zažádat o živnostenský list a pustit se do nového zaměstnání.

Bohatá nabídka rekvalifikace

V nabídce školy Ikaros naleznete nejrůznější rekvalifikační kurzy, díky kterým získáte spoustu nových znalostí, a které vám pomohou změnit váš zájem ve vaše zaměstnání. Vybrat si můžete různé rekvalifikace, jako trenér fitness, trenér kulturistiky, trenér kondičního posilování a výživový poradce. Všechny akreditované kurzy MŠMT jsou koncipovány tak, aby studenti mohli po jejich absolvování fungovat na profesionální úrovni.

Doplňkové workshopy a kurzy

Kromě samotné rekvalifikace pořádá trenérská škola Ikaros celou řadu dalších doplňkových workshopů a jednodenních kurzů, na kterých si můžete neustále prohlubovat vaše znalosti a dovednosti, nebo si rozšiřovat obory. Absolvovat můžete například workshop kickbox aerobiku – Sculpt Combat, nebo funkční kruhový trénink s vlastní vahou – Body Sculpt.

Pokud jste se rozhodli udělat první krok pro změnu vašeho zaměstnání ve váš koníček, pak je trenérská škola Ikaros tou pravou volbou. Dostane se vám výuky od kvalitních odborníků a všechny získané dovednosti pak budete moci bez problémů ihned využívat v praxi. Rekvalifikace vám otevírá dveře nejen do světa, který je vám blízký a v němž nacházíte smysl, ale také k lepšímu uplatnění na trhu práce. Takže neváhejte a pusťte se do toho, dveře trenérské školy Ikaros jsou vám otevřené.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru