Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: ABBBA vyhrála tendr na ABB ČR

ABBBA Consulting se od června 2017 stará o veškeré PR aktivity společnosti ABB ČR

Praha, 28. června 2017 – Společnost ABB, přední světová společnost působící v oboru energetiky a automatizace, začíná nově spolupracovat s komunikační agenturou ABBBA Consulting. Ta vyhrála výběrové řízení na PR služby.

„Do tendru jsme pozvali významné tuzemské public relations agentury. Po posouzení všech faktorů, které jsou pro nás v komunikaci podstatné, jsme od června 2017 začali spolupracovat s agenturou ABBBA Consulting,“ informovala Lucia Sekeréšová, PR manažerka ABB ČR. Vedle klasických PR služeb bude ABBBA Consulting pomáhat s osobnostním PR generální ředitelky ABB ČR Tanji Vainio.

ABB podniká ve více než 100 zemích

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energie zlepšit jejich výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. Hlavní oblasti podnikání společnosti ABB se dělí do 5 divizí, a to: Výrobky pro energetiku; Systémy pro energetiku; Automatizace výroby a pohony; Výrobky nízkého napětí a Procesní automatizace. ABB má kolem 145 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. V České republice působí v osmi lokalitách a zaměstnává kolem 3 500 lidí. Tržby v roce 2016 dosáhly 14,4 miliard korun.

ABBBA – na vítězství v tendru jsme hrdi

„Jsme rádi a hrdi zároveň, že můžeme spolupracovat s tak významnou globální společnosti, jako je ABB. Věřím, že společnými silami dokážeme ještě více vylepšit mediální obraz společnosti a přinést další zajímavé komunikační příležitosti, které pomohu šířit dobré jméno společnosti,“ říká Jiří Böhm, jednatel ABBBA Consulting.

Zdroj: ABBBA Consulting, s.r.o.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru