Tisková zpráva: AAA AUTO otevřelo své 36. autocentrum

Skupina AAA AUTO v regionu střední Evropy nabízí již 12 000 vozidel

Společnost AAA AUTO na rok 2015 naplánovala velké rozšiřování svých kapacit, otevírání nových autocenter a návrat na polský trh. Po otevření pobočky v polském Piasecznu nedaleko Varšavy před měsícem plně zprovoznila 13. května autocentrum v Trnavě, čímž na Slovensku definitivně pokryje všechny kraje. Pobočka AAA AUTO v Trnavě je 13. autocentrem na Slovensku. Zákazníkům na 1700m2 nabídne až 200 vozidel.

„Pořád vidíme prostor pro další expanzi ve všech zemích, kde působíme. Kromě otevírání nových poboček budeme i nadále rozšiřovat kapacitu současných autocenter, v České republice v dohledné době například v Brně,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka AAA AUTO.

V současné době nabízí AAA AUTO v Česku, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku na 36 pobočkách více než 12 000 ojetých aut. Díky expanzi by měl počet všech poboček ve střední Evropě během roku dosáhnout čtyřiceti. V roce 2014 prodalo AAA AUTO v regionu téměř 64 000 vozidel a meziročně zvýšilo objem svých prodejů o 12,3 %. V tomto roce skupina očekává překonání hranice 70 000 prodaných aut. Společnost se zaměřuje na výkup a prodej kvalitních ojetých aut po prvním nebo druhém majiteli, se servisní historií a nízkým počtem najetých kilometrů, který ověřuje. AAA AUTO také poskytuje doživotní garanci legálního původu auta a pojištění mechanických a elektronických závad na 24 měsíců.

Martin Moc

mmoc@webershandwick.cz

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru