A jak umožňujete zákazníkům rezervovat si termín vy?

Ať už provozujete fitness centrum, lekce jógy či kadeřnictví, vaše podnikání je postavené na přesném harmonogramu. Klienti musí chodit na lekce v přesný čas či přicházet do kadeřnictví podle objednání, aby nemuseli zbytečně dlouho čekat. Jak to řešíte?

Menší firmy to obvykle dělají telefonicky či osobně. Klient zavolá, domluví si schůzku a firma si ho zapíše do diáře. Jenže jakmile už je potřeba zajistit časový harmonogram pro několik kadeřnic nebo pro wellness centrum, kde se jednotlivé procedury různě překrývají a patří k nim různí zaměstnanci, nastává problém. Tohle prostě papírově ohlídat nejde.

Naštěstí žijeme v moderní době a telefonické objednávání je už minulostí. Čím dál více firem používá nějaký online rezervační systém. Klient se přihlásí přes internet, vidí volné termíny a na některý z nich se sám zapíše. Může to udělat z počítače, tabletu či chytrého telefonu. Pro vás na straně poskytovatele je to také jednodušší. Přehledně vidíte, kdo se kam přihlásil, máte možnost sledovat různé statistiky.

Chcete dobrý rezervační systém?

Na trhu jich je pochopitelně rovnou několik a liší se funkcemi i cenou. Pokud vám doposud žádný neutkvěl v paměti, možná to bude tím, že žádný z těch současných není dostatečně známý mezi širokou veřejností. Třeba to změní aktuálně chystaná novinka. Do konce roku 2016 by totiž měl být spuštěn rezervační systém Reenio.

vas-rs

Reenio bude určen všem, kteří nabízí přímo služby klientům nebo se s nimi setkávají (autoopravny, poskytovatelé kurzů, fotoateliéry atd.). Na velikosti firmy vůbec nezáleží, Reenio se přizpůsobí každému. Bude přístupný i přes mobilní aplikaci, takže si jej otevřete opravdu odkudkoliv – a vaši zákazníci také. Poskytne různé přehledy, marketingové nástroje a formy upozornění. Nejlépe to asi uvidíte na vlastní oči. Sledujte web Reenio.cz, kde se dozvíte aktuální informace.

Komentáře

Nahoru