Dnes vyšlo 1 článků

9letý YouTuber z Brna má desítky milionů zhlédnutí

Zhruba před dvěma lety si Michal Florian z Brna založil kanál na YouTube. Ačkoliv první videa neměla téměř žádný úspěch, vyplatilo se devítiletému Michalovi vyčkat. Slávy se mu dostalo teprve před sedmi měsíci, kdy vydal populární Minecraft song. YouTuber Misha, jak se sám nazývá, dokázal na jednom videu během sedmi měsíců získat přes 4,5 milionu zhlédnutí. A nyní je chlapec výraznou osobností na české a slovenské YouTube scéně, neboť jeho videa mají stále větší popularitu.

YouTube kanál chlapce, který má základnu fanoušků i nepřátel, má přes 400 tisíc odběratelů. A všechna jeho videa vygenerovala do dnešního dne (21. září 2016) téměř 67 milionů zhlédnutí.

Asi před dvěma měsíci zveřejnil YouTuber Misha Pokémon GO song, ve kterém zpívá o fenomenální hře s rozšířenou realitou. Toto video je nejúspěšnějším videem na jeho YouTube kanálu, neboť získalo během dvou měsíců téměř 29 milionů zhlédnutí. Video pobavilo nejen české a slovenské příslušníky, ale také hráče v zahraničí. Například britský server UNILAD českou hvězdu zmínil na Facebooku a podotkl, že také vypadá tak trochu jako Pokémon. Špatná reklama, taky reklama.

V natáčení ho podporují rodiče i starší bratr Olda, který v YouTube vystupuje jako Metadon. I když se na adresu devítiletého chlapce objevují negativní komentáře kvůli jeho specifickému smíchu, nic si z toho nedělá jak samotný chlapec, tak ani jeho rodina.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru