9letý génius studuje vysokou školu a chce se stát astrofyzikem

William Maillis, který pochází z amerického státu Pensylvánie, není obyčejný devítiletý chlapec. V útlém věku absolvoval střední školu. Nyní se plně věnuje studiu na vysoké škole. William se chce stát astrofyzikem a pracuje na několika vlastních teoriích, přičemž světu chce dokázat, že vesmír stvořil Bůh.

„Chci dokázat všem, že Bůh existuje,“ řekl devítiletý génius.

william-mailis

Zdroj: YouTube

William je přesvědčený, že za vznikem vesmíru nestojí velký třesk, ale nadpozemská bytost. Rodiče Peter a Nancy jsou na svého chlapce, který je trochu jiný už od malička, velice pyšní. Už v šesti měsících dokázal rozpoznávat čísla a v sedmi měsících dokázal skládat celé věty. Ve dvou letech uměl číst, psát i násobit. Už takto malý chlapec toužil po vzdělání, a proto se ve čtyřech letech naučil číst řeckou abecedu a zabýval se geometrií a matematikou.

Nyní devítiletý chlapec studuje na vysoké škole. Profesor Aaron Hoffman prozradil, že si všiml jednoho velkého rozdílu mezi devítiletým studentem a ostatními studenty. William je jediný, který si nedělá poznámky, ale naslouchá, čte a informace si pamatuje automaticky.

Zdroj: Metro

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru