Dnes vyšlo 15 článků

8letý chlapec vymyslel vylepšení pro letadla

Osmiletý chlapec se díval na dokument o ztraceném malajsijském letadle, během něhož ho napadla celkem zajímavá myšlenka. Zatímco spousta chlapců v tomto věku věnuje pozornost spíše automobilům, Ben Treider se zajímá o letadla.

Před několika týdny se chlapec se svojí matkou dívali na dokument o zmizelém malajsijském letadle. Malý Benjamin přišel se zajímavým nápadem, o který se podělil s leteckou společností Delta.

ewrwerwer345dsfds

Dopis od osmiletého Bena

Ačkoliv byl chlapec po zhlédnutí dokumentu smutný, načrtl svůj nápad na papír a kontaktoval ředitele Delty Richarda Andersona. Rodiče malému chlapcovi vysvětlili, že se může stát, že nedostane žádnou odpověď. Nicméně, Ben měl neustále naději a věřil, že jeho nápad zaujme.

erewrewr435sfdsdf

Náčrt nápadu

Čeho se nápad týká?

Pokud by byl zrealizovaný, letecké společnosti by mohly efektivněji najít svá ztracená letadla. Podle osmiletého Bena by měly být do letadel nainstalované balony z trvalého materiálu a v neonově oranžové barvě. Uvnitř balónku by se nacházel vysílač, přes který by bylo velice snadné najít lokalizaci letadla. Jakmile by letadlo ztroskotalo, balon by byl vypuštěný a záchranné složky by věděly, kam mají směřovat.

pecitrue43243242

Odpověď od letecké společnosti

Ben dostal odpověď až po téměř měsíci. Nicméně, překvapení bylo o to větší, že pošta obsahovala propagační předměty od Delty a odpověď na jeho otázku. Odpověděl mu sám ředitel bezpečnosti John Laughter, který podotknul, že nápad předloží odborníkům v oblasti a poděkoval mu za jeho nápad.

Na závěr mu John Laughter napsal, že poslat takové dárky mu doporučil jeho vlastní osmiletý syn.

Zdroj / Foto: Fox News

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru