Dnes vyšlo 15 článků

8. října proběhne v Brně první B2B Marketing & Sales konference

Na Mendelově univerzitě v Brně v budově Q proběhne 8. října významná událost. Internetová agentura SOVA NET společně s Provozně ekonomickou fakultou MENDELU tam totiž pořádá první obchodně-marketingovou konferenci zaměřenou výhradně na B2B sektor. Nese lákavý podtitul Kde jsme ještě nebyli.

Proč se na konferenci taky ukázat?

Objeví se na ní spousta známých osobností. Jmenujme například jednoho z nejznámějších SEO konzultantů Lukáše Pitru nebo konzultanta a manažera pro oblast řízení výkonnosti a rizik firmy Tomáše Rybičku. Ti dva a mnoho dalších řečníků vám poví hromadu inspirativních příběhů a užitečných rad.

Široké možnosti spolupráce, kreativní reklamní kampaně, osvěžující prodejní techniky a strategie – na českém trhu nic neobvyklého – tedy pro firmy zaměřené na koncové zákazníky. V B2B se však do něčeho podobného pouští podnikatelé jen málokdy. V mezifiremním marketingu jde především o umění vytvořit konkurenční výhodu, obsadit a udržet svůj podíl na trhu a najít společný jazyk s obchodními partnery nejen v tuzemsku, ale i za hranicemi. To ale neznamená, že se B2B firmy musí držet v marketingu a obchodu zkrátka a využívat jen osvědčené „staromódní“ techniky. Brněnská B2B Marketing & Sales konference vám ukáže, jak držet krok s dobou a zapracovat moderní nástroje efektivně do svých obchodních  a celofiremních strategií tak, aby fungovaly.

sova_konference

Jak bude probíhat?

Konference startuje o půl deváté ráno a oficiálně končí o půl sedmé večer. Počítejte ovšem s pozdnějším odjezdem, protože v areálu bude probíhat after-party v duchu pravé moravské hostiny s hudebním překvapením.

Během dne bude program rozdělen do dvou bloků, aby si každý vybral to, co ho více zajímá. Připraveny jsou kreativní reklamní kampaně, eventy, UX design prezentačních a produktových webů. Odborníci vám poradí v oblasti strategického plánování, inovací a internacionalizace B2B firem. Čekají vás také interaktivní workshopy a na závěr bude představen unikátní projekt české B2B sociální sítě Bezones.

A pozor! Počet vstupenek je omezen a konference se koná už za pár dní. Pokud u ní nechcete chybět, zaregistrujte se na oficiálním webu co nejdříve.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru