8 populárních her na mobily, které vám zajistí rychlé vybití baterie

Hrajete hry na vašem smartphonu? Vsadíme se, že ano. Ale je to zábava pouze do doby, dokud máte dostatek baterky. A vzhledem k moderním hrám, které mají propracovanou 3D grafiku, speciální efekty a kdo ví co všechno, tak si hraní nakonec možná ani moc neužijete. A my si pro vás připravili 8 populárních her, které vám baterku vybiji vcelku rychle.

1. Angry Birds

Angry Birds je snad tou nejznámější hrou pro naše chytré mobilní telefony. A i přesto, že se jedná jenom o vrhání ptáků, tak žere baterku docela slušně. Na žebříčku her, co “žerou” nejvíce baterky, společnosti App Monitor se nachází dokonce na čtvrtém místě. Nebylo zde sice upřesněno, o kterou hru ze série Angry Birds se jedná, ale dá se očekávat, že u všech Angry Birds her to bude podobné.

01_angrybirds

Angry Birds je zdarma ke stažení a můžete si jej stáhnout jak na iOS, tak i na Android.

2. Candy Crush

Candy Crush je další hrou, kterou zná asi každý z nás. Nicméně je zdarma ke stažení, a tak pochopitelně trpí jedním velkým neduhem – vyskakují zde reklamy. Ta je samozřejmě ve většině her. Ale v Candy Crush to způsobuje, že pak vybíjí baterku 3,2x rychleji než mobil bez zapnutých aplikací.

02_candycrush

Stejně jako Angry Birds, i hra Candy Crush je zdarma dostupná na iOS a Android.

3. Fruit Ninja

Fruit Ninja je další hrou, kde zdání klame. Na první pohled se jedná o obyčejnou 2D hru, která by nemusela být moc náročná. Opak je ale pravdou. Dokonce podle žebříčku společnosti KS mobile patří mezi top 10 aplikací, které nejvíce žerou baterii. Hra Fruit Ninja se „umístila“ na devátém místě.

03_fruitninja

Fruit Ninja je ke stažení jak pro zařízení s iOS, tak i pro Android.

4. Jewels Star

Spoj tři stejné drahokamy. Co je na tom složitého? Vůbec nic. Ale vzhledem k sofistikované 3D grafice Jewels Star i tak patří mezi ty největší strašáky vašich mobilních baterií. Podle již zmiňovaného reportu ze stránek App Monitor je dokonce na prvním místě. A to docela s přehledem – žere až o 40% více než hry na dalších pozicích.

04_jewelsstar

Jewels Day je zatím dostupný pouze pro Android.

5. Hay Day

A farmářská hra Hay Day je hned na druhém místě v tomto nelichotivém žebříčku. Vašim úkolem je starat se zde o své farmy. Pokud se u této hry jednou zapomenete, tak to pro vás asi nedopadne dobře. Mnoho lidí si stěžuje, že během 15min jim klesl stav baterie klidně i 10 %.

05_hayday

Hra je zdarma ke stažení pro zařízení se systém Android a iOS.

6. Clash of Clans

Clash of Clans je snad tou nejznámější strategií pro naše chytré mobilní telefony. A taky je tato hra známá tím, že velmi žere baterku. Není tedy divu, že si na tuto nelichotivou vlastnost mnoho lidí již stěžovalo. Zmínit můžeme například redditkde dokonce někteří lidé tvrdí, že tuto hru hrají pouze v blízkosti nabíječky.

06clashofclans

Tato strategická hra je dostupná pro váše zařízení s Androidem nebo s iOS.

7. Temple Run 2

Zde se snad není čemu divit. Již na první pohled se jedná o 3D hru s propracovanou grafikou, která si na uživatelích vybírá svou daň. Je sice zdarma ke stažení, ale baterce dává pěkně zabrat. Na žebříčku společnosti KS Mobile se umístila na šestém místě.

07templerun2

Hra je dostupná jak na Google Play, tak i na iTunes.

8. Bejeweled Blitz

A i zde jde o jednoduché spojování 3 stejných drahokamů. A i nyní se jedná o pořádného žrouta baterky. Čím to je? Pravděpodobně má v tom prsty líbivá grafika a efekty při spojení tři stejných drahokamů.

08bejeweled_blitz

Hru si můžete zdarma stáhnout na své zařízení s iOS nebo Androidem.

Zdroj: mashable.com, m2appmonitor.com, examiner.com

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru