8 nejlepších videí z YouTube o hovně

8 nejlepších videí z YouTube o hovně

Známé vtípky, ve kterých zajišťuje humornou část produkt naší vylučovací soustavy, jsou obvykle doménou dětí na základních školách. Zejména těch, kteří mají starší sourozence. Nicméně dneska je všechno jinak. Tímhle tématem se baví i komunita YouTube.

Tamní video klipy totiž dokáží s prominutím i z úplného hovna udělat virální hit. A to doslova. Spousta lidí se od nich odvrací pryč, zesměšňuje je a tvrdí, že je po několika sekundách hned přestanou sledovat. Ve skutečnosti se jim však líbí a chtěli by jich ještě víc.

I když je to možná trošku absurdní humor, který náleží spíš dětem věku základní školy, přesto mají tato videa na YouTube úspěch.

1. Aprílový kočičí vtip

Co takhle posvítit si na apríla na svou manželku? Můžete třeba vytvořit falešné kočičí hovínko pomocí čokoládového arašídového másla a spreje s vůní prdů a pak jí ho rozetřít po obličeji. Bude nadšená.

2. Udělej si sám

Těžko říct, z jakého důvodu někdo potřebuje něco takového tvořit. Nicméně až budete potřebovat vytvořit psí hovínko, tady máte návod. Stačí snídaňové cereálie, čokoládové lupínky a arašídové máslo.

3. Lego

Tohle video vytvořil desetiletý kluk. Tak mrkejte, jak to vidí.

4. Hořící nadílka

Zásluhou seriálu Orange Is the New Black je tenhle jednoduchý trik opět v módě. Stačí vzít zvířecí výkaly, dát je do sáčku, zapálit, umístit před dveře vybrané osoby, zazvonit a čekat na výbuch smíchu, až dotyčný vyjde ven.

5. Lego 2

Sice to není tak vtipné jako předchozí videoklip s legem, ale taky ujde.

6. Klepal někdo?

Nic není vtipnější, než když vlezete někomu na záchod. Sledujte. A když k tomu navíc na pozadí posloucháte valčík, je to dvakrát tak úžasné.

7. Hovínko od celebrity

I když se nejedná o žádný skvěle zpracovaný klip, máme ho na seznamu, protože zesměšňuje Justina Biebera. A dává nový význam frázi „jíst“.

8. Když zjistíte, že hovínka produkují i slečny

No jo, přiznejme si to, je to tak. Možná jste viděli to přiznání na Facebooku, že nějaký muž vůbec nevěří tomu, že by holky taky kadily. Ovšem je to tak. Tady máte důkaz.

Abychom to ale uvedli na pravou míru, samozřejmě nejde jednoznačně určit, že zrovna těchto osm je úplně nejlepších. Na YouTube je bezpočet dalších videí, která humorně oslavují umění našeho těla. Sice je to často humor osmiletého dítěte, ale co… Nikdo přece nemusí vědět, že se na to taky koukáte.

Zdroj: DailyDot

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru