8 luxusních ostrovů k pronájmu na Airbnb od 1575 Kč za noc

Proč si rezervovat hotelový pokoj v turistickém letovisku, kde je většinou až neuvěřitelně přelidněno, když si můžete rezervovat celý ostrov? Tyto exkluzivní soukromé ostrovy jsou na Airbnb k pronájmu od pouhých 63 dolarů, tedy cca 1600 Kč za noc.

1. Popa Island, Panama

Pokud chcete vyrazit na dovolenou s několika přáteli, jistě vás nadchne možnost dovolené na ostrově Polpa v útulných bungalovech, které jsou zároveň šetrné vůči životnímu prostředí. Můžete si být jisti, že potkáte dvě opice, které tento ostrov obývají, nebo si můžete například zajet do Safari dle nabídky svého hostitele. Cena za osobu se zde pohybuje kolem 160 dolarů za noc při minimální délce pobytu tří nocí.

ecolodge_panama

2. El Nido, Filipíny

Tento malý ostrůvek se nachází v moři Sulu a nadchne bílými písečnými plážemi lemovanými kokosovými palmami. Může se ale také pochlubit malým deštným pralesem a turistickými trasami, na kterých zažijete úžasnou divočinu. Ve dvoupatrovém domě je možné ubytovat až 10 osob, ceny se pohybují od 381 dolarů (cca 9 500 Kč) za noc s tím, že minimální doba ubytování jsou 2 noci.

exclusive_and_private_brother_island

3. Vesteroy, Norsko

Tento ostrov, který patří do souostroví Hvaler, má prý nejvíce slunečných dní za rok. Ubytování je možné v krásné dřevěné chatičce, která má dvě ložnice. Ostrov je pronajímán i s lodí, takže se můžete podívat příjemnou cestou i na ostatní ostrovy. Sazby se pohybují od 120 dolarů  (cca 3000 Kč)za noc.

private_island_in_sunny_hvaler

4. Port Vila, provincie Shefa, Vanuatu

Tento 89 aktrový ostrov, který se nachází v Jižním Pacifiku, je především královstvím vodních sportů. Můžete zde šnorchlovat, pozorovat vodní želvy, nebo si zajezdit na kajaku. Čerstvé jídlo zde pro vás připraví personál. Ubytování se 6 ložnicemi až pro 12 osob je možné pořídit od 1500 dolarů (37 500 Kč) za noc.

kakula_breeze_your_private_island

5. Ilha Grande, Brazílie

Jsou to vlastně dva ostrovy v jednom! Bambusový most spojuje ostrov s 4 pokojovým domem v italském stylu s menším ostrovem, na kterém je další, dvoupokojový dům. Ostrov se nachází 15 minut jízdy od přístavu Portogalo, což je cca 2 hodiny od Rio de Janeiro). Sazby se pohybují od 971 dolarů (cca 24 000 Kč) za noc při minimální délce pobytu 1 týden.

ilha_grande_brazil

6. Bird Island, Belize

Pokud jste někdy snili o tom, že budete spát v domě nad vodou, je pro vás Bird Island tou pravou výzvou. Tento malý ostrov uprostřed korálového útesu je ideálním místem pro někoho, kdo má rád klid a šnorchlování. Nechybí zde ani TV a internet. Sazby se pohybují od 295 dolarů (cca 7 500 Kč) za noc, minimální délka pobytu jsou dvě noci.

bird_island_placencia_belize

7. Cavinti, Filipíny

Tento samostatný ostrůvek se nachází hned za pohořím Sierra Madres. Na ostrově je bungalov s jednou ložnicí. Není zde internet ani elektřina, ale zato krásná příroda, čerstvý horský vzduch a klid zde nechybí. Ceny ubytování se pohybují od 63 dolarů (cca 1575 Kč) za noc.

your_own_island_in_lake_near_manila

8. Placencia, Belize

Na tomto ostrově můžete spatřit spostu divokých živočichů. Nechybí zde ani restaurace, kde se můžete setkat s projíždějícími námořníky. Ale nebojte, na ostrově budete ubytovaní pouze vy. Ceny se pohybují od 225 dolarů (cca 5600 Kč) za noc, minimální délka pobytu jsou dvě noci.

hideaway_caye

zdroj/foto: islands.com

Komentáře

Nahoru