8 ebooků, které vám přinesou úspěch

8 ebooků, které vám přinesou úspěch

Na českém internetu se nachází obrovské množství ebooků. Některé jsou špatné, jiné nám však poskytnou cenné informace, které posunou naše podnikání i o několik levelů výše. Magazín Objevit.cz vám přináší seznam osmi nejlepších z nich.

 

  1. 50 způsobů, jak získat zpětný odkaz – Uznávaný odborník na optimalizaci pro vyhledávače prozradil ve své poslední eknize 50 tipů a triků, jak získat zpětné odkazy. Na 90 stránkách ukazuje, že linkbuilding není zdaleka jen registrace do katalogů nebo vkládání článků do bezplatných PR webů.
  2. 33 tipů pro e-shopy – 34 stránek s 33 tipy pro váš e-shop business, 1 tip na každý den, za 33 dnů máte vše hotovo, neocenitelné rady pro každého e-shopaře.
  3. Jak uspět při e-mail marketingu – Tištěná kniha vydaná nakladatelstvím Computer Press vás jako první publikace v češtině seznámí s obsahovým marketingem. Naučíte se aplikovat úspěšné moderní marketingové postupy, které vám získají nové zákazníky a návštěvníky. Komplexní publikaci si můžete zakoupit v knihkupectvích i na internetu.
  4. E-shop kniha – 505 stran plných hodnotných informací, garance vrácení peněz, kladné recenze od uznávaných odborníků z oboru, konzultace zdarma.
  5. Jak komunikovat se zákazníky na Heuréce – Recenze zákazníků hrají podstatnou roli při vybírání obchodu, ve kterém budou lidé nakupovat. Radikálním způsobem zvyšují důvěryhodnost vašeho eshopu, odhalují slabé a silné e-shopy. Pomáhají zákazníkům orientovat se v kvalitě obchodníků. Ta je na internetu stále důležitější. Čím dál tím více se rozevírají nůžky mezi dobrými e-shopy a všemi ostatními.
  6. Začínáme s optimalizací pro vyhledávače – Účelem tohoto dokumentu původně bylo poskytnout nápovědu týmům ve společnosti Google. Později nás ale napadlo, že stejně užitečný by mohl být i pro webmastery, kteří jsou v oblasti optimalizace stránek pro vyhledávače nováčky a chtějí zdokonalit interakci svých stránek s uživateli a vyhledávači. Ačkoli vám tato příručka neprozradí žádná tajemství, která by vaše stránky katapultovala na první příčky ve výsledcích vyhledávání Google (je nám to vážně líto), doporučené postupy uvedené níže usnadní vyhledávačům procházení, indexování i pochopení vašeho obsahu.
  7. Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod – Výběr domény a technického řešení, tvorba cen, volba zboží, logistika, propagace a podpora prodeje, vedení účetnictví a reklamace.
  8. 3 x 11 rad pro originálnější obsah vašeho webu – Proč je důležitý headline – a jak na něj, jak si dát na web opravdový magnet, kdy je dobré čtenáře překvapit – a čím, kde sehnat testimonialy a jak je upravit, co se stane, když nevyzvete k akci, o čem by (ne)měla být stránka “O nás”, proč vaše cena zákazníky tak mate, zásadní důležitost prvního daru a mnoho dalšího.
Štítky:

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru