7letá dívka žádala Google o práci. Osobně jí odpověděl CEO Sundar Pichai

Chloe Bridgewater je sedmiletá dívka žijící v anglickém Herefordu. Nicméně oproti svým vrstevníkům má zcela jiné zájmy. Dívka je fascinována svým tabletem Kindle Fire a roboty. Dokonce se rozhodla, že se i přes svůj věk bude ucházet o práci ve společnosti Google.

Zde je dopis, který Chloe poslala do Googlu. O dopisu informoval její otec.

Roztomilé, že jo? Představte si, jak musela být překvapená a potěšená, když dostala od CEO společnosti Googlu odpověď. Sundar Pichai ji povzbudil a podpořil její sny.

„Těším se na tvou žádost o práci, jakmile skončíš školu! :-)“ napsal Sundar Pichai, CEO společnosti Google.

Andy Bridgewater, otec Chloe, zveřejnil odpověď od CEO Googlu na LinkedInu. Příspěvek se stal okamžitě virální.

„Drahá Chloe, děkuji ti za dopis. Jsem rád, že se ti líbí počítače a roboti a doufám, že se budeš nadále věnovat technologiím. Myslím, že když budeš tvrdě pracovat a následovat své sny, dosáhneš toho, co budeš chtít – od práce v Googlu, až po plavání na Olympiádě. Těším se na tvou žádost o práci, jakmile skončíš školu. Tobě i celé rodině přejeme všechno dobré,“ zní dopis od CEO Googlu.

Chloe se začala zajímat o Google teprve nedávno. Zeptala se totiž svého otce, jaká je pro ni ideální společnost pro práci. Ten jí odpověděl, že právě Google je příjemné místo pro práci, protože má spoustu výhod a jeho práce je moderní.

pasted image at 20170215 1047 am

Chloe se svým otcem, Zdroj: Business Insider

Zdroj: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru