71letý důchodce hraje Counter Strike jako profesionál a videa sdílí na YouTube

V současné době počítačové online hry nejsou zálibou pouze teenagerů. Oblíbenou hru Counter Strike hraje i 71letý důchodce jménem Aman Alashbaev, který pochází z ruského města Omsk.

Aman, ačkoliv by se měl ve svém věku věnovat spíše odpočinku a užívání si penze, svou kariéru bere skutečně vážně. Dokonce si založil YouTube kanál, který má přes 10 tisíc odběratelů. A právě na YouTube sdílí videa z hry Counter Strike, v níž vystupuje pod přezdívkou ATASHKA (v ruštině АТАШКА).

csgo

Zdroj: YouTube

Aman se rozhodl hrát oblíbenou online střílečku, neboť ho k této aktivitě inspirovali vnuci. Ve svých 71 letech si v této hře vede mnohem lépe než leckterý mladík, a tak se rozhodl pomáhat ostatním hráčům, aby dosahovali ve hře lepších výsledků. Aman plánuje, že se zúčastní i turnaje v CS:GO.

„Pokud člověk chce a není líný, jeho práce vždy přinese nějaké výsledky,“ myslí si Aman.

Důchodce hrající Counter Strike na profesionální úrovni je živým důkazem, že nic není nemožné ani ve vysokém věku. A na jeho YouTube kanále můžete zhlédnout prozatím 35 videí, přičemž počet bude určitě narůstat.

Zdroj: Android Portal

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru