7 skvělých aplikací, které vám pomohou zvýšit produktivitu

7 skvělých aplikací, které vám pomohou zvýšit produktivitu

Produktivita, sebeřízení, GTD. Gratulujeme, pokud víte, co jednotlivé pojmy znamenají. Z toho usuzujeme, že jste se rozhodli se svou prokrastinací něco dělat. A jak s ní zatočit jednou pro vždy? Třeba s pomocí mobilních aplikací. Uvolněte si místo v telefonu, začínáme stahovat!

Evernote

Platforma: Android, iOS, Windows Phone

Nemáte ve svém telefonu poznámkový blok? A kam si zapisujete svoje nápady, poznámky a nákupní seznamy? Evernote vaše zápisky přehledně setřídí a dovolí ukládat například i v PDF. K dispozici je samozřejmě i Premium účet, k běžnému použití ale bohatě postačí základní verze.

aplikace pro android

V základní verzi najdete veškeré běžné funkce.

Clear Focus

Platforma: Android

Chcete s prokrastinací skoncovat jednou pro vždy? Nainstalujte si aplikaci Clear Focus. Jak už název napovídá, má to něco společného se soustředěním – jednoduše si rozplánujete čas na úkoly a přestávky. Jako velmi užitečnou funkci oceňujete možnost zakázat internet a ztlumit všechna upozornění.

Práce, přestávky, zábava. Teď už to jen dodržovat.

Workflowy Agent

Platforma: Android

Zajímavá aplikace pro zachycování vašich myšlenek. Mimo to ji využijete i jako To Do List. Placená verze samozřejmě nabízí trochu víc, běžnému uživateli však postačí základ.

produktivita aplikace

WorkFlowy využijete i jako jednoduchý To Do List.

AppDetox anti Procrastination

Platforma: Android

Název aplikace v podstatě shrnuje její pointu. Pokud vám obsah vašeho telefonu nedá spát, naordinujte si detox! Po spuštění nastavíte, kdy vybrané aplikace nechcete používat a telefon vám je jednoduše zakáže.

prokrastinace

Twitter jen o víkendu, YouTube kdykoliv.

Wunderlist

Platforma: Android, Windows Phone

Plánovač pro organizaci úkolů. Aplikace umožňuje úkol rozdělit do menších částí, přidávat komentáře a poznámky a nachystat upozornění.

aplikace android

I my dospělí potřebujeme úkolníček.

Feedly

Platforma: Android, iOS

Jak můžete existovat bez RSS čtečky? Feedly je maximálně přehledná a intuitivní. A zdarma.

aplikace android

Tvůrci Feedly vsadili na heslo „v jednoduchosti je krása“.

Hootsuite

Platforma: Android, iOS

Máte svůj profil snad na každé sociální síti, která existuje? Nebo jen otráveně spravujete desítku firemních stránek? Právě pro vás je určená aplikace Hootsuite, díky které budete moct ovládat všechny své účty na jednom místě.

aplikace iOS

Aplikaci rozhodně oceníte, pokud spravujete více než dva účty na sociálních sítích.

Foto: play.google.com, menshealth.com

Komentáře

Nahoru