7 rozšíření od Chrome, které rozhodně využiješ!

Určitě víte, že existují stovky rozšíření, které vykonávají různé funkce. Nevíte, které stojí za vyzkoušení? My vám je ukážeme!

The Great Suspender

Toto rozšíření je vhodné především pro uživatele, kteří mají otevřených mnoho oken najednou. Je totiž známo, že Chrome využívá velkou část RAM paměti, což přispívá k pomalejšímu výkonu a rychlejšímu vybití baterie. Tento plugin stopne po určitém čase nepoužívané karty a díky tomu se sníží využití operační paměti.

Screenshot_1LastPass

Chcete si zadat složitější heslo a máte strach, že si ho nezapamatujete? V tomto případě vám pomůže plugin LastPass, který si dokáže zapamatovat i nezapamatovatelné. Tento plugin si navíc zapamatuje i přihlašovací jména, podklady k rychlým platbám, umožňuje připojit dokumenty, soubory, PDF nebo obrázky.

Giphy

Smajlíci, emoji a GIFy se stali nedílnou součástí internetu a  sociálních sítí. Vzniklo jich ovšem tolik, že je velmi složité se v nich pořádně zorientovat. Takže pokud hledáte to pravé a chcete ušetřit trochu času, Giphy je přesně pro vás. Tento plugin funguje jako jednoduchý vyhledávací nástroj přímo v prohlížeči.

Screenshot_3

Feedly

Mějte všechny vaše oblíbené stránky na jednom místě. Feedly je světově nejpopulárnější RSS čtečka a blog s více než 15 miliony uživateli.

feedly1

Grammarly

Gramatika je zlem dnešní doby. S grammarly si můžete být jisti, že vaše slova budou vždy bezchybná a budete vždy psát to, co máte právě na mysli. Plugin Grammarly poskytuje kontextuální kontrolu skloňování a rady pro gramatiku, což znamená konec přemýšlení, zda tentokrát použijete ,,it’s“ nebo ,,its“. Pokud se vám tento plugin zalíbí a zaplatíte si rozšířenou verzi, budete mít také k dispozici tipy pro slovní zásobu.

 

Honey

Máte pocit, že ne vždy najdete tu nejlepší slevu při online nakupování a díky tomu vždy utratíte víc, než byste chtěli? Plugin Honey vám pomůže. Stačí navštívit internetové stránky online obchodu ve kterém chcete nákup uskutečnit a plugin Honey vám automaticky vyhledá všechny dostupné slevové kupóny, které se právě na dané stránce vyskytují.

Save to Pocket

Jednou za čas se vám může stát, že vás zaujme na Objevit.cz článek, avšak nemáte dostatek času, abyste si ho přečetli okamžitě. Plugin Save to Pocket vám uloží článek na později a vy se tak k němu budete moci později vrátit a v klidu si ho přečíst.

8-1024x448Zdroj: Startitup

Komentáře

Nahoru