Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: 7 Reasons to Dance

Unikátní tanečně divadelní show plná energického irského stepu, něžného i vášnivého moderního tance, světelné show i dech beroucí akrobacie, jenž zaručené okouzlí v magickém světě irských skřítků Leprechaunů.

 V originální irské taneční a akrobatické show s názvem 7 Reasons to Dance se odráží energie irského tance a stepu v podání taneční skupiny Rinceoirí (čte se Rinkojrí). 7 nálad dovede pořádně zatočit lidskými životy. Lidé je všechny důvěrně znají, a když na ně přijdou, dokáží roztančit jakoukoli z nich, jak si s nimi ale poradí irští skřítci Leprechauni? Jsou neposední a jsou pro každou špatnost, takže i pro nápad vydat se mezi lidi a vyzkoušet si, jaké je být ovládán vlastními emocemi, se okamžitě nadchnou. Irská taneční show 7 Reasons to Dance nabízí neobyčejný večer plný zážitků.

Celovečerní představení nabízí pestrou podívanou. Hlavní součástí jsou samozřejmě oblíbené irské taneční choreografie ať již v měkkých botách, které připomínají svojí ladností balet, nebo dynamický irský step desítek nohou, který diváci milují pro jeho energický rytmus a synchronnost. Ta obzvláště v řadě dokonale vynikne. Kromě irského tance něžně i vášnivě pohladí moderní jazzový tanec, kterým tanečnice výrazově doplňují scény jednotlivých emocí.

Celou show provází svou hravostí irští skřítci – Leprechauni. Jejich pokusy vyzkoušet si lidské nálady každého zaručeně pobaví. Ať již zamilovanou párovou akrobacii, dech beroucím vášnivým číslem na šále či komickými vystoupeními na hrazdě, to všechno je v show k vidění. Nechybí ani světelná show, rozličné efekty a překvapení na závěr. Desítky kostýmů z dílny Michaely Malinové podtrhují dojem z představovaných emocí a výkonu tanečníků Rinceoirí i akrobatů a dodávají celé show další rozměr.

Irská taneční show 7 Reasons to Dance bude k vidění ve středu 25. března 2015 v hlavním sále KC Svoboda v Chebu, a to od 19 hodin.

Více informací naleznete na webové stránce: www.7reasonstodance.cz nebo  www.kcsvoboda.cz.

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru