7 nejzbytečnějších iPhone aplikací!

7 nejzbytečnějších iPhone aplikací!

Před nedávnem web pcmag.com uveřejnil seznam 10 nejzbytečnějších Iphone aplikací. My jsme pro Vás vybrali 7 z nich, které nám přišli nejabsurdnější. Pojďme se společně podívat jaké bláznivé a zbytečné aplikace někdo vyvinul a světe div se – někdo i stáhnul. A občas se opravdu člověk chytá za hlavu a říká si „zlatý Android“.

1. Pořádný jablíčkářský řezaný tuplák ! /iBeer/

Za svou dobu, co je dostupná na App Store se aplikace ‚iBeer‘ poměrně proslavila a přinesla tvůrcům pravidelný honorář. Jediné, co aplikace dělá je, že s Vašeho ‚jablka‘ se v mžiku stane pivo. No ne tak doslova spíše virtuální pivo. Na displeji telefonu se objeví oblíbené české pitivo a nahnutím (jako když pijete skutečné) postupně ubývá až ‚vypijete‘ vše. Normálního člověka baví aplikace asi 13 sekund a pak se sám sebe zeptá „Co jsem si to proboha stáhnul?“.

iBeer

2. Pořádná párty jedině s ventilátorem! /Fan Cooler/

Dokázali byste si dnes už představit nějakou párty bez ventilátoru? Ano? Tak odteď už bez něj do klubu či do hospody nepůjdete! Tato skvělá aplikace totiž ochlazuje. No ve skutečnosti se to sice jenom točí, ale zase to z Vás udělá idiota – kdo jiný by si tuto aplikaci dobrovolně stáhnul? Tím spíš, že autoři mají zřejmě smysl pro humor a za stažení aplikace chtějí 0.89€ – každá sranda zkrátka něco stojí.

Fan Cooler

3. Nemáte kamarády? Nezoufejte! /What’s your nickname?/

Pakliže nemáte kamarády a za každou cenu chcete přezdívku pro Vás typickou, pak si stáhněte aplikaci ‚What’s your nickname’. Sadou otázek Vám appka vyhodnotí Vaší přezdívku a Vy tak zase budete cool! Můžete například své mámě říct, aby Vám tak říkala – když už nemáte ty kamarády. Nutno podotknout, že aplikace je prošpikovaná všelijakou reklamou a tvůrci ač je to neuvěřitelné si na ní pěkně ‚namastili kapsu’.

What's Your Nickname?

4. Nemáte rádi sprostá slova? Cenzurujte! /Bleep Button/

Rusko nedávno oznámilo, že bude bojovat s vulgárními slovy tak, že je zkrátka zakáže v televize, ale třeba i v knihách. Zahrajte si na Putina s aplikací ‚Bleep Button‘, která je založena na jednom tlačítku, které když stisknete, vydává appka zvuk jako při cenzuře v televizi. Budete-li chtít říct někomu něco, co je více vulgární než společensky přijatelné, pak Vám stačí jednoduše stisknout tlačítko a balit na něj holky. My ostatní zůstaneme u jadrné slovní zásoby jak jsme zvyklí. 

Bleep Button

5. Detektor, co pozná barvu Vašeho spodního prádla! /Panties Detector/

Tvůrci aplikací pro nakousnuté jablko se překonali – vstoupili totiž do světa vědy a nejmodernějších technologií. Z otisku Vašeho prstu totiž přijdou na to, jaká je barva Vašeho spodního prádla! Rodinná zábava na víkendové večery! Já osobně obdivuji u této aplikace vlastnost, že ač mám otisk stále stejný, tak appka i přesto pozná pokaždé jinou barvu mých boxerek. Jednou se mi však tento vysoce sofistikovaný detektor podařilo přechytračit. Ve středu jsem si vzal trenýrky na neděli a tím jsem aplikaci dokonale zmátl. Zkrátka aplikace do nepohody!

Panties Detector

6. Chybí Vám zip? Nyní ho můžete mít kdekoliv sebou! /Zips Lite/

V dnešní moderní době už si člověk nemůže být jistý ničím. Například – co kdyby se začaly vyrábět pouze mikiny a džíny bez zipu? Copak bychom si počali? Naštěstí nad námi neustále drží stráž tvůrci aplikací pro App Store a vědí, co máme rádi. Aplikace založená na rozepínaní zipu je ještě opepřená erotikou, protože pod zipem se nacházejí dámské kalhotky. Proto chcete-li si na mobilu zkoušet jak dámě rozepnout zip od džín není lepší volba než ‚Zips Lite’! 

Zips

7. Dvacet zbytečných aplikací v jednom balíčku! /20 Useless Apps/

Stahování zbytečných aplikací bývá občas opravdu náročný proces. Nováčkům tedy, my matadoři, doporučujeme stáhnout si aplikaci ’20 Useless Apps‘ – tím totiž získáte rovnou 20 zbytečných aplikací najednou. A to se vyplatí. Můžete si například ochočit svůj kámen nebo rovnou vlastnit tiskárnu na výrobu elektronických peněz – které tedy neplatí, ale hezky to vypadá. Zaručenou kvalitou je pak možnost spočítat pravděpodobnost, že dnes proběhne apokalypsa.

20 Useless Apps

Závěr přehlídky nejzbytečnějších aplikací by chtěl autor článku věnovat odbornému dotazu všem tvůrcům zmíněných aplikací:

„PROČ?“

Obrázky: Pcmag.com

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru