Dnes vyšlo 15 článků

7 nejdražších aplikací na AppStoru

 Na AppStoru nejčastěji najdete aplikace s cenovkou okolo 1 – 2$, ale jsou zde i takové, u kterých cenovka dosahuje 10$ a více. Ale tady to nekončí. Na AppStoru najdete i takové aplikace, které dosahují ceny v řádech stovek dolarů. Tyto aplikace bývají opravdu velmi vzácné a vývojáři musí Applu obhájit, proč je jejich aplikace tak drahá. Jakmile se jim to podaří, je umístěna do obchodu. Zde uvidíte stručný přehled některých z nejdražších aplikací na AppStoru.

VIP BLACK ($1,199.99)

screen568x568

VIP Black je aplikace přímo určena pro milionáře. Tato exkluzivní high-end aplikace vám zjednodušeně poskytne změnu vašeho životního stylu. Od oblékání, cestování, léčby, po sport, knihy a mnoho dalšího. Zkrátka se bude snažit o to, abyste se díky aplikaci zařadili do sféry milionářů.

CyberTuner ($999.99)

screen520x924

Profesionální aplikace pro všechny klavíristy, a když říkám profesionální, tak to myslím opravdu vážně. Jedná se o profesionální softwarový nástroj, který “vytuní” vaše piano. Vývoj aplikace probíhal 3 roky a další jeden rok byla aplikace v testovací verzi mezi všemi klavíristy po celém světě. Takže by měla být maximálně vyladěna a za tu cenu, opravdu ku prospěchu.

Agro ($999.99)

57

Agro je plně funkční uživatelsky velmi přívětivá aplikace, která byla testována agronomy, velkými korporacemi a je velmi dobře přijímána zemědělci. Co vše vám aplikace umožní, naleznete přímo v AppStoru.

MobiGage NDI ($999.99)

67

Metrologická aplikace MobiGage slouží pro kontrolu vyráběných dílů a sestav. MobiGage vytváří, edituje a automatizuje kontrolní procesy. Pomocí aplikace se lze připojit k libovolnému zařízení skrze bezdrátovou síť.

Alpha – Trader ($999.99)

screen480x480

Alpha – Trader je obchodní sada určená pro investiční profesionály. Nejen že poskytuje společné informace o majetku, ale také real time ceny akcií a spoustu dalšího.

app.Cash ($999.99)

screen568x568 (1)

Stylový pokladní systém, pro širokou škálu všemožných účelů.

vueCAD Pro ($999.99)

screen568x568 (2)

vueCAD je profesionální, mobilní CAD prohlížeč a markup (značkovací) aplikace. S cueCADem vložíte model v nativním formátu, najdete detailní úvahu a mnoho dalších vymožeností.

Myslíte si, že se tyto aplikace za takovou cenu vyplatí? Podotýkám, že 1000 dolarů je bez mála 25 tisíc korun. Pokud aplikaci využijete a přijde vám smysluplná, je čistě na vás. V dnešní době jsou aplikace téměř na vše a na co zatím nejsou, tak ty přijdou v brzké budoucnosti.

zdroj: ultralinx.com

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru