Dnes vyšlo 15 článků

7 nejdražších Android aplikací!

7 nejdražších Android aplikací!

Přemýšleli jste někdy kolik stojí nejdražší aplikace a co vlastně umí? Za chvíli zjistíte, že většina z nich je naprosto k ničemu a jejím jediným účelem je vytáhnout z Vás peníze. Další pak kladou za cíl hrát to na Vaše zdraví. Díky webu most-expensive.com si můžeme představit 7 nejdražších aplikací pro Android.

Začneme od nejlevnější po nejdražší, aby jsme neustále gradovali.

7.  Nursing Central – $159.95

Aplikace Nursing Central je určena zejména pro budoucí lékaře a zdravotní sestry. V aplikaci jsou soubory onemocnění, drog a zkušebních testů pro budoucí zdravotní sestry. Mapuje celé lidské tělo (více jak 1000 fotografií) a je uznávanou aplikací na poli lékařství. Aplikaci pořídíte do 4000 korun českých. Řekněme, že za ty peníze to, v tomto případe, stojí.

6.  Emergency Central – $159.95

Další aplikace je opět ze zdravotnického prostředí – tentokrát však pro veřejnost. Její jméno je Emergency Central a jak už název napovídá jedná se o appku plnou lékařských rad, dle kterých je dobré postupovat při nejrůznějších zraněních a zdravotních obtížích. Taková domácí lékárnička, kterou můžete nosit všude sebou. A jak už to tak bývá – zdraví něco stojí a proto si připravte, že si při koupi této aplikace budete muset sáhnout hlouběji do kapsy.

5. Medicine Central – $159.59

A do třetice opět aplikace pro Vaše zdraví, které se v tuto chvílí stává spíše business. Znovu aplikace plná rad, doporučení a lékařských tipů. Cena je opět kolem 160 dolarů. Člověk si pak říká, že už ani nepotřebujeme lékaře, když vznikají takovéto aplikaci. Všechno vědění, které studuje člověk na univerzitě několik let, najdete v této appce.

4. MBE Preparation – e-BarReview – $199.99

Chcete se stát právníkem? Investujte do vzdělání s aplikací MBE Preparation. Několik set testů, příkladů z praxe a vysvětlivek k jednotlivým situacím. Není jednodušší způsob, jak se stát odborníkem přes zákony, než investovat necelých 200 dolarů do studia doktora práv. Na českém Google Play je aplikace k pořízení za 3886 korun a nějaké haléře. Appka je cílená na advokátní zkoušku Multistate Bar Examination (MBE).

3. Vuvuzela World Cup Horn Plus – $200.00

Chybí-li Vám známý zvuk Vuvuzela z FIFA 2010? Za ‘pouho pouhých’ 200 dolarů je Vaše appka, která tento zvuk opět přináší. Podle oficiální popisu v Google Play tím můžete skvěle otravovat svoje kamarády a podpořit svůj tým. Navíc (kdo by to za tu cenu čekal?) zde nebudete mít žádné bannerové reklamy. Aplikace je samozřejmě naprosto zbytečná. Pokud však toužíte po vibrující, svítící a hrající aplikaci za ‘dvěstě babek’, pak je pro Vás Vuvuzela World Cup Horn Plus ta správná volba!

2. The Most Expensive Flash Light – 4000 Kč

Už se dostáváme na samotný vrchol pyramidy. Tvůrci aplikací sázejí na bohaté persóny, které rády utrácejí za malichernosti. Proto si na Google Play můžete koupit nejdražší svítilnu. Vyjde Vás na 4000 korun a je úplně k ničemu – tedy pokud nejste miliardář a uspokojuje Vás drahá věc, aniž byste za své peníze obdrželi něco hodnotného nazpět. Věřte nebo ne – i tyto aplikace si někdo koupí. Autoři tvrdí, že se jedná o nejrychlejší, nejjasnější a nejdražší baterku – a to se vyplatí!

The Most Expensive Flash Light - screenshot thumbnail

1. Got Cash? – $200.00

Tak tato aplikace je úplně bezvýznamná! Jediný důvod proč si jí má podle autorů někdo koupit je ten, že dokáže že má cash – tedy hotovost. Tentokrát appka ani nesvítí a netají se tím, že je naprosto k ničemu. Doslova autoři v popisu aplikace v obchodě Play píší “Máte hotovost? Dokažte to! Ukažte všem, že máte tolik hotovosti, že si můžete dovolit koupit bezvýznamnou aplikaci za 200 dolarů“. Dobrý tah jak přijít k penězům, že? Zkrátka spoléhání na to, že se lidé rádi předvádějí! Za hloupého tu však není prodejce, ale kupec.

Obrázky: most-expensive.com, play.google.com

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru