Dnes vyšlo 15 článků

7 milionů tweetu o iOS 7 za 2 dny

7 milionů tweetu o iOS 7 za 2 dny

Vydání iOS 7 bylo významnou událostí. To se projevilo úplně všude, tedy i na sociálních sítích. Na Twitteru bylo více než 7 milionů tweetu 24 hodin před a po vydání operačního systému pro iPad a iPhone.

Podle analytické firmy Crimson Hexagon, která se zaměřuje na sociální sítě, to bylo přesně 7 364 005. Největší nápor byl v době, kdy se k této aktualizaci dostali jak Američané, tak i evropané.

V té době počet tweetu dosáhl čísla 500 tisíc tweetu za hodinu, což je na podobné úrovni jako bylo počet tweetu při narození dítětě Kate Middleton a prince Williama.

iOS 7 - téměř revoluce

iOS7 patří mezi nejvirálnější témata tohoto týdne

Převažovali pozitivní tweety nad těmi negativními. Nějakých 27% tweetu mluvilo o pozitivní zkušenosti se stažením, o negativní zkušenosti mluvilo průměrně jen 22%. Zezačátku byl počet negativních tweetu téměř nulový, ale to postupně rostlo.

Twitter ale není jediná sociální síť, kde se vydání iOS7 hojně probíralo. Například na Instagramu se během této doby objevilo více než půl milionů obrázku s tagem #iOS7.

Zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru