Dnes vyšlo 15 článků

7 důvodů, proč se vaše firma neobejde bez webových stránek

Mnoho malých podnikatelů si myslí, že jejich firma žádný web nepotřebuje. Domnívají se, že se jim ani nevyplatí, nebo že když oni nepoužívají počítač, nedělají to ani jejich zákazníci. Ale to je omyl. Web potřebuje každá firma bez ohledu na velikost.

1. Zvýšíte důvěryhodnost

Čím dál více zákazníků používá internet, aby si našli produkty a služby, které potřebují. Váš malý podnik získá na důvěryhodnosti, pokud budete mít svůj web. A platí tady, že po domácku vyrobený web vaším kamarádem na té důvěryhodnosti zase tolik nepřidá. Lepší je najmout si profesionály jako tvorba webových stránek Brno. Přece nechcete vypadat, že nemáte ani pár tisíc na web.

web

Web musí vypadat profesionálně

2. Ušetří vám peníze

Web je daleko levnější než reklama v novinách. Zaplatíte za doménu (většinou řádově stovky), za vytvoření webu a pak už jen každý rok platíte hosting.

3. Vaši zákazníci budou informovaní

Web je něco jako online katalog. Zákazníci se tam snadno dozví, co máte v nabídce, jaké akce chystáte a kdy změníte otevírací dobu. Tiskové materiály zastarají, web můžete stále aktualizovat.

4. Vždy přístupné

Webové stránky jsou uživatelům dostupné 24/7/365, dokonce i tehdy když je zavřený váš obchod nebo kancelář.

5. Umožňuje cílit na širší trh

Dozví se o vás velké množství lidí. Dobrá SEO optimalizace Brno vám zařídí, že když budou lidé vyhledávat něco souvisejícího s vaší firmou, skončí právě na vašem webu. Získáte spoustu nových zákazníků.

6. Příležitost pro představení své práce

Bez ohledu na to, v jakém odvětví podnikáte, webové stránky jsou dobrým místem k předvedení vaší práce. Můžete ukázat, v čem je vaše firma jedinečná.

7. Ušetří vám čas

Poskytování informací zákazníkům nějakou dobu trvá, ať už je to po telefonu, osobně nebo e-mailem. Lepší je, když si všechno přečtou na webu, protože čas jsou peníze.

Podívejte se na to teď ze druhé strany. Mrkněte na tvorba stránek Brno a ujistěte se, že jejich web skutečně zaručuje všechny výše uvedené body. Poskytuje potenciálním zákazníkům důležité informace, kontakt, reference a zvyšuje důvěryhodnost. Takhle by to mělo vypadat.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru