7 aplikací pro tvorbu pozadí na iPhone

7 aplikací pro tvorbu pozadí na iPhone

Nudí už vás vaše tapeta na iPhonu? Cítíte, že je čas na změnu? Pokud ano, tak čtěte dále, neboť v článku si představíme 7 aplikací, pomocí kterých si můžete vytvořit  nové a originální pozadí pro váš iPhone.

1) Wallpaper Maker DIY
Tato aplikace umožňuje kombinovat pozadí, ikony aplikací a mnoho dalších prvků. To dává možnost vzniku doopravdy originální tapetě.
wallpaper_maker_diy
2) Yay! Mine!
Vyberte si kreslenou postavičku, která se vám co nejvíce podobá a poté přidejte svoje jméno. Díky teto aplikaci každý okamžitě pozná, kdo je majitelem iPhonu.
yaymine
3) Doodle Dandy
Pomocí toho jednoduchého nástroje na kreslení lze vytvořit opravdu působivé tapety. Toto je určitě něco pro (rádoby) umělce.

doodledandy
4) Hypstr
V této aplikaci najdete stovky různých pozadí, které si můžete přizpůsobit podle svého vkusu.
hypstr
5) The Wallpaper Maker
Pokud dávate přednost pozadím s textem, tak tato aplikace je přesně pro vás. K vytvoření tapety stačí pouze napsat text, vybrat font písma a určit pozadí.
wallpapermaker
6) Wallpapers by GelaSkins
V této aplikaci si můžete projíždět stovky různých obrázků od mnoha desítek autorů. Pokud se vám některý z nich zalíbí, tak si ho můžete upravit ( vyříznout si část, ztmavit,..) a nastavit jako tapetu.
dragon
7) LockScreen+
Aplikace LockScreen+ vám umožní změnit velikost obrázku tak, že bude perfektně pasovat do vaší zamykací obrazovky
i7
Zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru