Dnes vyšlo 15 článků

69letý majitel restaurace byl na mizině. Příspěvek na Facebooku mu vrátil zákazníky

Když se 69letý John McMillan přestěhoval ze Skotska do Kanady, snil o autentické restauraci „fish and chips“. Svůj sen proměnil v realitu před sedmi lety, kdy si otevřel restauraci zvanou Whitbie’s Fish & Chips v západním Lethbridge. Nicméně, kvůli špatné poloze restaurace už neměl dostatek financí ani na vlastní plat.

„Lidé netuší, kde se nacházím. Poslední tři měsíce zde byly naprosto příšerné, prostě strašné,“ stěžoval si John.

Vše se v dobré obrátilo, když do restauraci navštívil Colin Ross. Zveřejnil na sociální síti Facebook příspěvek, ve kterém vychvaloval jídlo restaurace Whitbie’s Fish & Chips.

„Příspěvek sdíleli uživatelé i z Aljašky či Kalifornie,“ řekl Colin Ross. „Lidé sdílí příspěvek, přestože nejsou z Lethbridge.“

colin ross

Zdroj: Facebook

„Otevřu dveře a v pěkné čisté provozovně stojí 70letý muž úplně sám, a tak jsem se ho zeptal, jak jdou obchody. On řekl, že nemůže dát plat ani sám sobě na konci dne, což mě trápilo. Každý, kdo mě zná, ví, že mám velké srdce a chci dobro pro každého, tedy i pro 70letého muže. Objednal jsem si platýse speciál za 23 dolarů a byl naprosto úžasný, byl to tradiční britský pokrm „fish and chips“. A majitel byl skutečně prima chlap, takže oslovuji každého v Lethbridge, aby tento příspěvek sdíleli a podpořili tohoto tvrdě pracujícího pána. Zaslouží si to,“ zní část příspěvku Colina Rosse.

Když uživatelé na sociální síti Facebook začali sdílet příspěvek, o několik hodin později se prázdná restaurace naplnila. A lidé dokonce čekali v řadě před vchodovými dveřmi. John McMillan si mohl dovolit najmout i posilu do kuchyně, a tak se mu po několika měsících trápení objevil opět úsměv na tváři.

Zdroj: Global News

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru