Dnes vyšlo 15 článků

6 webových stránek, které vás naučí něco nového

6 webových stránek, které vás naučí něco nového

Člověk by se měl každý den naučit něco nového. Informačních zdrojů a učebních materiálů je dnes již spousta. A spousta z nich se nachází na internetu. Internet pro nás totiž nemusí znamenat jen nahrávání fotografií a psaní statusů na Facebook. Můžeme se zde zkrátka dozvědět spoustu informací, které nás mohou posunout dále. Pokud tedy chcete využít svůj volný čas o něco efektivněji, navštivte následující webové stránky.

Jak psát web

Kdo se již setkal s programovacími jazyky, jako je například HTML, CSS, JavaScript a další, jistě zná webovou stránku Jak psát web. Na tomto webu najdou užitečné rady zejména začátečníci. Webová stránka obsahuje informace o tvorbě webů, označení barev v daných jazycích, optimalizaci pro vyhledávače atd.

Duolingo

Duolingo je webová stránka, která nabízí možnost naučit se cizí jazyk zcela zdarma. Je možné vybírat hned z několika jazyků. Nechybí samozřejmě angličtina, ale ani němčina, švédština, portugalština, italština atd. Stačí pouze kliknout na odkaz … a začít se učit:-).

Interactive sites

Možná si již nevíte rady, jak své dítě naučit matematiku, angličtinu nebo španělštinu. Pomůže vám webová stránka Interactive sites. Je zde možné učit se například základy matematiky interaktivním a zábavným způsobem.

Justin Guitar

Chcete se naučit hrát na kytaru? Webová stránka Justin Guitar vám umožní naučit se hrát na kytaru, a zcela zdarma! Justin zde nabízí více než 800 lekcí zdarma.Jednotlivé lekce obsahují videa, na kterých jsou velmi dobře popsány jednotlivé lekce. Máte tedy doma kytaru, ale nemáte učitele? Už se nemusíte trápit 🙂

My owm business

Stránka My own business nabízí kurz administrativy pro manažery a všechny, kteří se právě rozhodují o vlastním podnikání.

Recipepuppy

Máte doma několik ingrediencí, ale nevíte, co z nich uvařit? Stránka recipepuppy.com přináší řešení. Stačí zadat názvy jednotlivých surovin, které máte k dispozici, a bude vám poskytnut výpis receptů, které je možné z daných surovin uvařit.

 

Neváhejte tedy, a naučte se něco nového 🙂 Víte o jiné edukativní webové stránce, která by mohla zajímat naše čtenáře? Napište nám 🙂

zdroj: iheartintelligence.com, investicne.sk, obrázek: pixabay.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru