Dnes vyšlo 15 článků

6 užitečných rozšíření pro Google Chrome

Google Chrome nabízí spoustu pluginů, které vylepší prohlížeč po funkční stránce. Dejte stop vtíravým reklamám, nechejte se upozornit na nové e-maily, pište snadno tweety a mějte neustále přístup k událostem na Facebooku. V následujících řádcích si představíme šest pluginů, s nimiž bude váš prohlížeč mnohem sofistikovanější.

AdBlock+

Všudypřítomná reklama je otravná, a proto spousta uživatelů používá plugin AdBlock+. V rámci tohoto rozšíření se můžete přihlásit k odběru filtru EasyList nebo definovat vlastní filtry. Můžete zde nastavit filtrování různých elementů na webu.

AdBlock+ nezablokuje reklamy sám, ale potřebuje vymezit filtry. Zkušený uživatel si může filtry nastavit dle vlastního uvážení, nicméně začátečníkům se doporučuje instalace již vytvořených filtrů. Tyto balíčky se navíc automaticky aktualizují.

adblock

AdBlock+

Gmail Checker

Jestliže používáte Google Apps a Gmail, přijde vám vhod Gmail Checker. S tímto pluginem máte neustále přehled o příchozí poště. Aniž byste měli otevřenou záložku s e-mailem, budete neustále informováni o nových e-mailech. Po instalaci se zobrazí tlačítko v panelu nástrojů, přes které se můžete dostat přímo do poštovní schránky.

gmail

Gmail Checker

Google Reader Checker

Pakliže používáte Google Reader, je pro vás vhodné rozšíření Google Reader Checker. Obdobně jako Gmail Checker se jedná o tlačítko v panelu nástrojů. Toto tlačítko zobrazuje počet nepřečtených článků, jež se hromadí v RSS čtečce.

google reader checker

Google Reader Checker

Gestures for Google Chrome

Plugin Gestures for Google Chrome zpřístupňuje gesta myši pro ovládání webového prohlížeče.

mouse

Gestures for Google Chrome

Facebook pro Chrome

Jestliže používáte sociální síť Facebook, můžete si nainstalovat Facebook pro Chrome. Neustále budete mít přehled o činnosti vašich přátel.

facebook pro chrome

Facebook pro Chrome

Silver Bird pro Twitter

Velmi rozšířená je také sociální síť Twitter. Nástroj Silver Bird pro Twitter zobrazí tlačítko v panelu nástrojů. Budete mít přehled o nových tweetech, jež se vám zobrazí po kliknutí na dané tlačítko.

twitter

Silver Bird pro Twitter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru