6 pozoruhodných aplikací na iOS pro lepší život

6 pozoruhodných aplikací na iOS pro lepší život

Existuje velké množství aplikací pro vaše Smartphony. Některé jsou zábavné, některé vám usnadní práci a některé vám jednoduše pomohou zlepšit život. My vám představíme 6 unikátních aplikací, které vám zvláštním způsobem mohou zlepšit život.

1) Poo Log

S touto aplikací bychom se přátelům příliš nechlubili. Jak už totiž název nápovidá, tak tato aplikace slouží k zapisování vaši…hm.. stolice. Dokonce pro vás vytvoří i graf, takže můžete sledovat jak jste na tom. A to je dobré ne?

Cena: $0.99

Poo Log - aplikace pro Android

2) Passion

Jak jste dobří v sexu oproti ostatním? A co se dá ještě zlepšovat? S tím vám pomůže aplikace Passion. Pomocí senzorů na iPhone počítá délku a intenzitu sexu a na základě těchto informací vás porovnává s ostatními.

Cena: $0.99

 Passion - aplikace pro iOS

3) Toothbrush Fitness

Jak si správně čistit zuby? To ví málokdo. A asi moc lidi to ani nezajímá. Přesto ale existuje aplikace Toothbrush fitness, která vám pomocí 3D modelů ukáže, jak si správně čistit zuby. Rovněž vám poskytne i mnoho užitečných rád.

 Cena: Zdarma

Tootbrush Fitness - jak na lepší čištění zubů

4) Sleep Cycle Alarm Clock

Tato aplikace bude analyzovat váš spací cyklus. Jak jeho délku, tak i jeho kvalitu. V čem je tedy tato aplikace divná? Jedinou divnou věcí je to, že pro její správné fungování je třeba umístit váš smartphone na postel každou noc.

Cena: $1.99

Sleep Cycle Alarm Clock - aplikace pro iOS

5) Daily Water

Pít denně dostatek vody je důležité. Přitom málokdo z nás pije dostatečně. Proto vznikla tato aplikace, ve které se spustí nepříjemný alarm kdykoliv máte pít. S touto aplikací je dehydratace vyloučena.

Cena: $0.99

 Daily Water - aplikace pro iOS

6) Amazing Girlfriend Manager

Každý muž má jistě problémy s pamatováním si dat. Každý si asi pamatuje vlastní narozeniny, ale to je tak všechno. Jak tedy předejít problémům, které se týkají vašich výročí či narozenin vaši manželky či přítelkyně? Řešením je aplikace Amazing Girlfriend Manager.

Můžete zde vyplnit všechny důležité informace o vaši partnerce. Či dokonce partnerkách. Nicméně nejsme si jisti, jestli zaznamenávání informací o více přitelkyních vám skutečně zlepší život.

Cena: $0.99

 Amazing Girlfriend Manager - aplikace pro iOS

zdroj: mashable.com

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru