Dnes vyšlo 15 článků

6 nejlepších zábavních aplikací pro iPhone

Zábavních aplikací je dnes celá řada a v App Store hrají velmi významnou roli. Každý z nás se rád baví a tyto aplikace nám pomohou. Které z nich patří mezi nejoblíbenější?

1. Koi Pond

Koi Pond je aplikace, jejímž jediným účelem byly interaktivní ryby, se stala fenoménem. Poklepáním uvedete ryby do pohybu a zatřesením je nakrmíte. Nic více…:-)

pond

2. Songza

Songza je aplikace, která umožňuje uživatelům navolit si vlastní hudební seznam. Je možné vytvořit si perfektní seznamy hudby pro každou příležitost, náladu, čas atd.

Songza

3. HBO Go

HBO Go umožňuje uživatelům, kteří mají nainstalovanou aplikaci, přístup k filmům, které jsou vysílány na HBO včetně sportovních akcí i uznávaných seriálů. Jak byste nemohli mít rádi aplikaci, která vám umožní sledovat Hru o trůny nebo Sex ve městě přímo ve vašem iPhonu?

HBO Go

4. Pandora

Pandora je nejpoužívanější aplikací pro internetové rádio. Je zdarma a je velice jednoduchá. Stačí pouze kliknout na velké písmeno P a aplikace ihned začne přehrávat hudbu.

Pandora

5. Netflix

Netflix je aplikace, která umožňuje sledování filmů a televizních pořadů. Stačí pouze zvolit, který pořad nebo film chcete spustit a pak už jej můžete jednoduše sledovat na vašem iPhonu.

Netflix

6. Vine

Vine je aplikace, díky které můžete sledovat videa, která vytváří trendy a ovlivňují kulturu. Navíc se budete bavit. Objevte příběhy, postavy nebo remixy, které udávají nový směr.

Vine

Zdroj/foto: mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru