Tisková zpráva: 6 hlavních důvodů, proč si koupit Honor 9a

Honor 9A, první základní smartphone společnosti v éře COVID, byl vydán společností Honor. To následuje po vydání řady Honor 30, která představovala čtyři smartphony, v březnu 2020 a Honor X10 5G v květnu 2020. Navzdory své hodnosti je Honor 9A významným modelem pro čínského výrobce smartphonů ještě z jednoho důvodu. Bude to podstatné a dostatečné v tomto novém prostředí k získání srdcí a myslí tisíců lidí? Níže jsou uvedeny některé ze šesti hlavních důvodů, proč si koupit Honor 9a.

Design

Honor 9A je k dispozici v půlnoční černé a fantomově modré. Jedna 8megapixelová selfie kamera je umístěna přímo ve středu předního panelu a obří obrazovka je chráněna sklem, které pravděpodobně není Corning Gorilla glass. Přesto je na dotek chladný a poněkud přitahuje otisky prstů. Trojice senzorů (13, 5 a 2 megapixely) je umístěna vzadu a je umístěna na ostrůvku, což je teoreticky činí choulostivějšími, protože by se pravděpodobně nejdříve dotkly země, kdyby zařízení spadlo naplocho. Pojme dvě SIM karty a jednu microSD kartu.

Fotoaparáty s vysokým rozlišením

Honor má dvě použitelné kamery na zadní straně a kamerový senzor, který dokáže zaznamenat další informace o hloubce ostrosti snímků. Primární fotoaparát má rozlišení 13 megapixelů, i když fotografie často postrádají jemné detaily a ve světlých oblastech se rychle stávají nečitelnými. Na druhou stranu se smartphone potýká s ostrostí ve slabě osvětlených oblastech. Prémiový fotoaparát za 150 eur čekat nemůžete, ale na pár rychlých fotek se Honor 9a hodí. 8megapixelová čočka na přední straně. Za typických okolností vytváří dokonalé selfie.

Displej 

Rozšířené rozlišení 720p IPS displeje je typické pro produkty této cenové kategorie a hodí se i pro přiměřeně ostrý displej. Jas obrazovky, který alespoň okrajově překonává všechny ostatní srovnatelné telefony, je něco, co se nám líbí.

Kromě toho je úroveň černé přijatelné, což vede k dobrému kontrastnímu poměru. Barvy na displeji se zdají být velmi živé a občas jsou dokonce zcela živé, pravděpodobně replikované.

Napájení

baterie Vnitřní baterie má vysokou kapacitu 5 000 mAh. Přestože doby běhu 15:45 hodin nejsou nijak hrozné, pravá C3 ukazuje, že by proniklo mnohem více. Ale pro průměrné používání by dva dny bez potřeby elektrické zásuvky měly stačit. Baterie se musí nabíjet na 0 % déle než dvě hodiny, než se nabíječka začne nabíjet maximální rychlostí 10 wattů.

Vysoká kapacita úložiště

Čipová sada Honor’s 9A je doplněna 3 gigabajty paměti RAM, aby byl zaručen vynikající výkon. Chystaný Honor 9As bude mít 64 gigabajtů vnitřního úložiště, což je více než dost na to, aby pojal velké množství dat. Chcete-li navíc zvýšit úložný prostor, můžete použít vyhrazený slot pro mobilní telefon.

Dárky a výhody pro mobilní hráče

Při nákupu Honor 9A v online obchodu Honor můžete získat mnoho bonusů. Prodejce na jednu stranu zahrnuje do transakce bezplatný Bluetooth reproduktor. Podle standardů IP54 je reproduktor Honor Mini Speaker odolný proti vodě a obvykle stojí asi 30 EUR. Namísto mono reproduktorů mobilního telefonu přidává robustní stereo zvuk. Honor má v rukávu další trik, pokud nejste předplatitelem streamovací audio služby.

A konečně,

Honor nikdy nepřestane zapůsobit na svého klienta svou spolehlivostí a funkcemi. Společnost zavádí všechny špičkové technologie, které její klienti chtějí. Váží si svých zákazníků, což je jediný faktor, který je činí úspěšnými. Honor 9A je špičkový telefon, ale stojí za to.

Štítky:

Komentáře

Nahoru