6 aplikací k vytváření úžasných fantasy fotografií pro iPhone

Fotografování iPhonem nemusí být jen o běžných fotografiích. Věděli jste, že je možné vytvořit si vlastní fantasy fotografie, a to opravdu jednoduše? Stačí být kreativní a pomoci si širokou škálou editačních aplikací.

Před nedávnem jsme vám v jednom z našich článků představili unikátní fantasy fotografie vytvořené iPhonem. Vytváření fantasy fotografií je jedním ze způsobů, jak probudit vlastní kreativitu. Dnes již můžeme takové úžasné fotografie pořídit pomocí iPhonu a několika editačních aplikací. Co je vlastně myšleno onou „fantasy“ fotografií? Je to jednoduché. Pouze změníte pomocí aplikací fotografii tak, že je z ní něco úplně jiného, ale úžasného a velice originálního.

Superimpose

Aplikace Superimpose vám umožní odebrat pozadí a dát fotografii jiné. Viz. obrázek níže.

Výstřižek foto I

Touchretouch

Pomocí aplikace Touchretouch můžete odstranit z fotografie jakýkoliv objekt.

Výstřižek II

Foto fantasy

Pomocí Foto fantasy přidáte do svých fotografií obličeje a smajlíky.

Výstřižek III

Juxtaposer

Juxtaposer umožní zkombinovat dvě a více fotografií.

Výstřižek IV

Alien Sky

Pomocí Alien Sky můžete do své fotografie přidat měsíc

Výstřižek V

Photo fx

Photo fx umožňuje různé barevné vzhledy fotografie.

Výstřižek VI

zdroj: iphotographyschool

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru