Dnes vyšlo 15 článků

50 free šablon call-to-action tlačítek

Jestli existuje něco, co může uživatele nejlépe přimět k udělání toho, co potřebujete, jsou to call-to-action tlačítka. Bez nich byste nemohli vyzvat své publikum, aby udělali něco, co prospívá vašemu podnikání. A právě teď máte k dispozici zdarma ke stažení balík 50 takových hezky vypadajících tlačítek.

To, že jsou tato tlačítka důležitá, totiž ještě neznamená, že máme všichni k dispozici profesionálního designéra. A proto na Hubspotu vytvořili 50 free šablon tlačítek v PowerPointu. Vy si je můžete přizpůsobit a využívat. Jak je efektivně přizpůsobit vás naučí šablona, takže z designu rozhodně nemusíte mít strach.

Ke stáhnutí stačí jen vyplnit pár údajů jako jméno, email, firmu či její web. A divíte se, proč je celý soubor v Powerpointu? Jeho tvůrci si od toho slibují, že je to plus pro vás, protože díky tomu nepotřebujete žádný speciální grafický software.

Co šablona obsahuje:

1. Základní výzvy k akci

Někdy stačí rychlé a jednoduché tlačítko, které podpoří vaši úspěšnost. Tlačítko odeslat k formuláři, tlačítko s nápisem „číst více“ a podobné. První sada 22 návrhů obsahuje přesně tlačítka tohoto typu.

CTA-basic-buttons

2. Sdílení na sociálních sítích

Další skvělý způsob, jak přivést další uživatele, je pomocí sociálních sítí. Spousta lidí tam tráví spoustu času. Sociální sítě tedy musí být provázané i s vaším webem.

CTA-social-share

3. Kontextová výzva k akci

Další sada obsahuje výzvy, které zahrnují další kontext. Tyto návrhy jsou vytvořeny s cílem blíže vysvětlit nějakou okolnost. Jednoduše přidáte popiskový text, který celou  záležitost objasní. Měl by být také chytlavý, aby lidi přesvědčil.

CTA-context-CTA

4. Fotky a mobilní zařízení

I fotografie mohou být velkým přínosem při vytváření výzvy k akci. Nemluvě o tom, že je to super snadné, protože vše, co musíte udělat, je napsat do fotografie nějaký text. Stejně tak vaši výzvu k akci oživí mobilní zařízení, která dnes všichni důvěrně známe a používáme.

CTA-photo-mobile-device

5. Přesně pro váš tým

Taky není od věci vytvořit si call-to-action tlačítka přímo pro vaši firmu. U takových je pak důležitý příjemný a nevlezlý vzhled. Dobrý design sladěný s celkovým firemním vám pomůže dál vést vaše marketingové cesty.

CTA-marketing-qualified-lead

Nejste si úplně jisti tím, jestli zvládnete šablony použít? Toho se rozhodně nebojte, PowerPoint prezentace obsahuje i návod. Takže pokud nejste zrovna nadaní grafici, můžete se do toho rovnou pustit a začít stahovat.

Komentáře

Nahoru