5 věcí, které můžete do svého CVčka přidat ještě dnes

Znáte ten pocit, kdy se chystáte na pohovor, sepisujete svůj životopis a pořád se vám zdá, že je příliš prázdný? Naštěstí existuje několik věcí, které do svého životopisu můžete přidat do týdne. Vylepšete si svůj životopis ještě dnes…

Chystáte se na pohovor a máte pocit, že váš životopis je příliš prázdný? Potřebujete do svého životopisu dodat něco navíc, ale nemáte dostatek času? Náš dnešní článek vám poradí, jak na to.

1. Web

Ještě před několika lety bylo nutné k vytvoření vlastní webové stránky znát programovací jazyky. Dnes již nejsou nutností. Vlastní web si dnes dokáže vytvořit skoro každý. Zkuste například systém WordPress.

Jako příklad můžeme dát web našeho majitele Krcmic.cz

Jako příklad můžeme dát web našeho majitele Krcmic.cz

Web může být skvělou příležitostí, jak prezentovat sám sebe a udělat něco navíc. Hotov může být už za několik hodin.

2. Sociální média

Ano, sociální média vám mohou pomoci s nalezením zaměstnání. Nemáme na mysli profil na Facebooku. Ten s nedostačujícím zabezpečením a nevhodnými příspěvky může spíše uškodit. Budete-li ale mít založený profil na Twitteru nebo LinkedInu, budete mít mnohem více šancí, že si vás všimnou důležité osoby.

Přidejte i svůj LinkedIn

Přidejte i svůj LinkedIn

3. Blog

Blogovat můžete začít kdykoliv. Navíc psát můžete o čemkoliv. O vašem městě, o politice, o zdravém životním stylu i o vašem psovi. Je to jen na vás. Proč blogovat? Váš blog může poukázat na to, že jste skutečně inteligentním kandidátem, který má vlastní názory.

4. Doporučení

Doporučení vždy byla a budou velmi důležitá. Vložte do vašeho životopisu reference přímo.

5. Infografika

Pokud si přejete, aby byl váš životopis opravdu nepřehlédnutelný, zkuste infografiku. Zejména jste-li grafik, společnosti často zajímavé pojetí vašeho životopisu přímo očekávají.

Zdroj/foto: hexjam, freedigitalphotos

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru