Dnes vyšlo 15 článků

5 TOP appek je dočasně pro iOS zdarma! Kupujte, dokud to jde!

Vývojáři iOS se rozhodli, že na určitý čas nabídnou některé aplikace zcela zdarma. Nicméně nevíme, jak dlouho tato akce bude trvat. Aplikace mohou být opět zpoplatněné za hodinu, za den či za týden. V následujících řádcích se podíváme na aplikace s různorodými funkcemi.

ios apps

Pro iOS jsou nyní některé aplikace zdarma

1. Video in Video

První dočasně bezplatnou aplikací je Video in Video. Prostřednictvím této fotoaplikace můžete vytvořit opravdové dílo z vašich videí a obrázku. Je možné například vkládat jedno video do druhého.

  • Původní cena: 1,99 $
video in video

Video in video

2. Passible Password Manager

Aplikace Passible Password Manager se honosí oceněním Apple’s Editor’s Choice Award, které získala v mnoha zemích. Dnes je tato aplikace zcela zdarma. Slouží k organizaci vašich hesel a zprostředkovává přihlášení do mnoha účtů pomocí otisku prstu.

  • Původní cena: 2,99 $
Passible Password Manager

Passible Password Manager

3. Galaxy Wallpapers & Backgrounds

Appka Galaxy Wallpapers & Background je určena pro milovníky wallpaperů. Tato aplikace sdružuje pestrou škálu různých tapet s vesmírným motivem.

  • Původní cena: 0,99 $
Galaxy Wallpapers & Background

Galaxy Wallpapers & Background

4. Best 3D Wallpapers & Backgrounds for iPad Retina & iPad Air

A ještě tu máme momentálně bezplatnou další aplikaci pro milovníky tapet. Tato aplikace nabízí paletu tapet s 3D motivem, které ozdobí váš iPad. Navíc jsou tyto wallpapery přizpůsobeny pro Retina displej.

  • Původní cena: 0,99 $
Best 3D Wallpapers & Backgrounds for iPad Retina & iPad Air

Best 3D Wallpapers & Backgrounds for iPad Retina & iPad Air

5. Paper Keyboard

Zajímavá aplikace Paper Keybord je vhodná především pro uživatele, jež si potrpí na technických vychytávkách. Z obyčejného papíru klávesnice pro iPhone? S touto aplikací je to jednoduché.

  • Původní cena: 0,99 $
paper keyboard

Paper keyboard

Zdroj: iTunes Apple

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru