5 stojanů na iPhone 5S

5 stojanů na iPhone 5S

 iPhone je sám o sobě vysoce multifunkční. Nicméně pomocí jednoho z těchto 5 stojanů z něj bude ideální mini monitor či ideální oddělovat vašich sluchátek od ostatního nepořádku na stole. Rovněž se s pomocí stojanů dá využít jako ideální digitální budík.

1. EleMount

Vytvořen z pevného hliníku, EleMount se může pochlubit lepivou podložkou, která udrží váš iPhone na místě. Jedná se o všestranný stojan, který lze využít téměř kdekoliv.

Cena: $80 – 1600 Kč

 

EleMount - stojan na iPhone 5S

2. Milo

Tento stojan se vyznačuje tím, že dokáže držet váš iPhone v jakékoliv poloze. Dostupný je jak v černé, tak i bílé barvě.

Cena: $15 – 300 Kč

Milo - držák na iPhone 5S

3. ElevationDock

Tvůrci ElevationDock se chlubí jeho kvalitou – ta je prý na úrovni samotného Applu. Tento stojan pocházející z USA je vytvořen z kvalitního hliníku. Dostupný i v bílé a modré barvě.

Cena: $79 – 1800 Kč

ElevationDock - dock pro iPhone 5S

4. HiRise

HiRise funguje dobře na kterémkoliv plochém povrchu. Jeho jednoduchý design je ideální pro ty, kteří chtějí nějak umístit iPhone a přitom mít volný prostor pro všechny porty.

Cena: $35 – 700 Kč

HiRise - stojan pro iPhone

5. iCrado Pro-X

Tento stojan iCrado Pro-X vyniká tím, že je zaoblený. Bude tedy elegantním doplňkem na vašem stole. Dostupný v mnoha barvách, například ve stříbrné, černé, modré či zelené.

Cena: $30 – 600 Kč

 

zdroj: mashable.com

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru