Dnes vyšlo 15 článků

5. ročník WORDCAMP PRAHA 2018

Dozvědět se nové informace, zlepšit své stávající znalosti v oboru, pobýt v přátelském prostředí lidí, kteří jsou na stejné vlně? Dále získání nových kontaktů v pracovní oblasti a motivace k vaší práci? Kdo by tyto nabídky nevnímal pozitivně? Pokud je náplní vašeho zaměstnání práce s WordPressem nebo jste fanoušky WordPressu, určitě čtěte dále.

24. února se v Praze koná WORDCAMP PRAHA 2018. Kde akce proběhne? Program WORDCAMPU bude probíhat v budově VŠE. Jedná se o nevýdělečnou konferenci o WordPressu. Do organizace WORDCAMPU se můžete zapojit také a sice propagací a šířením povědomí o konferenci. WORDCAMP  již v minulosti  proběhl v 65 zemích světa. V České republice je letošní WORDCAMP pátým ročníkem.

Program začíná v ranních hodinách a končí oficiální afterparty. Pro návštevníky je připraveno 10 přednášek 6 workshopů a 6 případových studií. Nemusíte se bát, že by pro vás přednášky nebyly koncipované. Přednášky jsou rozdělené do dvou proudů. Pokud jste uživatelem, nebudete zahlcování informacemi pro vývojáře a naopak. Při registraci si sami zvolíte, o jaký přednáškový koncept máte zájem. Na konferenci můžete vzít jak své kamarády, tak své kolegy. WordPress je totiž nejrozšířenějším redakčním systémem.

Snímek obrazovky 2018-02-15 v 22.35.50

Můžete se těšit na přednášející z oboru, kteří vás obohatí o intelektuální i praktické znalosti. Přednášet bude například Miško Kopecký, Martin Šimeček, Petra Dolejšová, Martin Šimko, David Biňovec a mnoho dalších.

Na moderním a designově zpracovaném webu WORDCAMPU 2018 se můžete podívat, kdo před vámi zakoupil vstupenky a kdo na konferenci dorazí. Zároveň zde najdete detailní program, sponzoring a v neposlední řadě organizátory WORDCAMPU.

Zdroj, text/foto: 2018.wordcamp.prague.org

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru