5 profilů na Instagramu, které byste měli začít sledovat

Instagram je zasycený mnoha tematicky zaměřenými profily, ať už se jedná o módu, vaření či architekturu. Nicméně, vybrat profil s kvalitním a atraktivním obsahem se může zdát jako nadlidský výkon. Vždy se najdou kreativci, jejichž fotografie zaujmou uživatele napříč celým světem. A my se podíváme na pět zajímavých profilů, jejichž obsah obletěl svět.

@sohrty / Sledující: 4 059 / Rok vytvoření: 2013

Majitelka účtu: Musím zmínit dva inspirativní profily @h.va a @lea.godoy. Heather (@h.va) má jednoduché fotografie zachycující přírodu. Lea (@lea.godoy) má až mrazivě studené fotografie. Oba účty mě inspirují navštěvovat nová místa a věnovat pozornost věcem, které by spousta lidí přehlédla.

Oblíbené místo: Řekla bych, že San Francisco. Je to nádherné místo s úchvatnou krajinou. Je tu toho tolik k vidění.

Oblíbená obuv: Nike Flyknits. Mohla bych je nosit celý den, každý den.

instagram 1

Fotky na instagramovém profilu @sohrty

@melontao / Sledující: 30k / Rok vytvoření: 2012

Majitel účtu: Jeden z mých oblíbených účtů na Instagramu, který sleduji, je účet mého mentora a dobrého přítele @bmike2c, umělec a aktivista komunity z New Orleans. Vždy byl pro mě inspirací, protože mi ukázal, co je to umění.

Oblíbené místo k focení: @bmike2c je autorem výstavy Be (@exhibit_be), která se nachází v areálu Algiers v New Orleans. To je moje nejoblíbenější místo k focení. Na výstavě se sešli multimediální umělci z celého světa, kteří vytvořili obrovské umění ulice.

Oblíbená obuv při focení: Pracoval jsem v obchodě s obuví téměř osm let a rychle jsem se s nimi sžil. V současné době při fotografování nosím staré černé a bílé boty Vans Sk8-His. Jsou pohodlné a spolehlivé.

instagram 2

Fotky na profilu @melontao

@bellnjerry / Sledující: 25,8k / Rok vytvoření: asi před 2 lety

Majitel účtu: Mým oblíbeným instagramovým účtem je @msalisbu. Fotí Chicago city. Vždy když se podívám na jeho fotky, řeknu si wow. Snažil jsem se napodobit jeho styl v mém rodném městě, Sydney.

Oblíbené místo k focení: V poslední době se vydávám na výlety do Modrých hor, kde sleduji východ slunce. Austrálie je rozmanitá, tak se snažím plout mezi Sydney CBD a vodopády. Chci ukázat vše, co zde máme.

Oblíbená obuv při focení: Pharrell Superstar. Je to stará dobrá klasika. Tyto boty uvidíte na mých nohách neustále.

instagram 3

Fotky z instagramového profilu @bellnjerry

@hannahcassidycreative / Sledující: 6 298 / Rok vytvoření: asi před 2,5 lety

Majitelka účtu: Jeden z mých oblíbených účtů na Instagramu je @Visualsbypierre. Fotí nádherné a nápadné obrázky a podporuje svou práci. Je pracovní fotograf, jako jsem i já.

Oblíbené místo k focení: Miluji focení kdekoliv. Na daném místě musí být zajímavé textury a pěkné světlo. Jsem velký fanoušek přirozeného osvětlení.

Oblíbená obuv při focení: Miluji obuv Vans, zejména jejich kolekci Slip On. Nebo některé boty z řady Nike Flyknit.

instagram 4

Fotky z Instagramu Hannah Cassidy

@rawy.fla / Sledující: 14,1k / Rok vytvoření: Prosinec 2014

Majitel účtu: Jeden z mých oblíbených fotografů na Instagramu je @13thwitness. Byl první, kterého jsem začal sledovat na Instagramu, když jsem si vytvořil profil. Hodně jsem se naučil z jeho způsobu focení. Zlepšil jsem se díky němu v digitálním světě.

Oblíbené místo k focení: Z velké části fotím na Floridě, protože zde bydlím. Je to místo, kde jsem se narodil a vyrůstal. Nemám jedno oblíbené místo k focení, je jich více. Rád dokumentuji emoce a život kolem sebe. Rád zachycuji také sám sebe na místech, které lidé nemají rády či které jsou podivuhodné.

Oblíbená obuv při focení: V současné době Jordans.

instagram 5

Zdroj / Foto: High Snobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru