Dnes vyšlo 15 článků

5 PPC expertů, jež se vyplatí na Twitteru sledovat

5 PPC expertů, jež se vyplatí na Twitteru sledovat

Twitter je celosvětově využívaná sociální síť, k níž si někdo cestu našel a někdo ne. Pokud patříte do druhé skupiny lidí, která zatím nenašla kouzlo v této síti, možná jí po přečtení následujících řádků přijdete na chuť. Twitter má dnes velký potenciál a je dobré jej chápat spíše jako místo, kde se dozvíte zajímavé informace, například o PPC trendech.

Ve skutečnosti je lepší sledovat spíše lidi než značky. V tomto článku se proto podíváme na 5 nejlepších PPC odborníků, u nichž byste měli kliknout na tlačítko „Sledovat“.

1. Matthew Umbro, @matt_umbro

V PPC světě je Matt velmi známou osobností. Tento SEM guru je zakladatelem #ppcchat, jehož se účastní seriózní PPC specialisté. Matthew odvádí skvělou práci a vybírá atraktivní témata k diskuzi. Vždy se snaží kombinovat strategii, taktiku a novinky v oblasti produktů.

2. Kirk Williams, @PPCKirk

Kirk je majitelem společnosti ZATO Marketing. Jedná se o další osobnost, kterou byste měli sledovat na Twitteru. Důvodem jsou jeho povedená PPC témata, která vždy pojme ve stylu „meme“. Jakmile se v AdWords/Bing objeví nový produkt či služba, Kirk vytvoří nový meme komiks. Kompletní galerii meme obrázků nabízí na svých stránkách v galerii.

3. Ginny Marvin, @ginnymarvin

Jestliže se připojíte ke sledování této osoby, můžete se dozvědět o novinkách v PPC průmyslu. Budou vám tak dostupné náměty na připravované změny. Ušetřete si tedy námahu. Již nemusíte hlídat AdWords Insights blog, stačí sledovat Ginny, která vám aktuální trendy poskytne na Twitteru.

4. Maddie Cary, @maddiemarketer

V oblasti PPC Maddie působí několik let, je mistrem svého obchodu a nastávající PPC hvězda. Pokud ji budete sledovat na Twitteru, dostanou se k vám experimenty, které zkouší na klientských účtech. Zhlédnete nové strategie PPC a život den po dni její agentury.

5. Larry Kim, @larrykim

Larry Kim nabízí velmi zajímavé feedy. Zabývá se širokým spektrem témat – od SEM až po celkové podnikatelské poradenství. Také sdílí různé vtipné marketingové meme obrázky a komiksy. Jestliže zvažujete založení vlastní SEM agentury, nebo patříte mezi nadějné startup podnikatele, vyplatí se vám tento účet sledovat.

Zdroj/foto: WordStream

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru