Dnes vyšlo 15 článků

5 nejvíce retweetovaných tweetů na světě

5 nejvíce retweetovaných tweetů na světě

Twitter je prostředí rychlých, krátkých a výstižných zpráv. Když trefíte to správné téma, může se váš tweet okamžitě stát dobrým virálem. Lidé ho začnou komentovat a retweetovat a začne se šířit celou komunitou.

Jasně, je docela nepravděpodobné, že se zrovna o vašem tweetu bude mluvit po celém světě, ale na druhou stranu nikdy nevíte. Pojďte se inspirovat, jaké informace mají šanci na to, aby prorazily. Tady je pět tweetů, které se mohou chlubit největším počtem retweetování:

5. RIP Avalanna

Avalanna Routh byla šestiletá belieberka, která nezvládla boj se vzácnou formou rakoviny. A za tohle si Bieber rozhodně zaslouží trochu respektu. Strávil s ní aspoň pár hodin jejího krátkého života, takže to vypadalo, že mu na ní opravdu záleží. Justin pak vypadal jako kluk s dobrým srdcem, tudíž se není čemu divit, že získal tolik retweetů.

 

 

4. Rychle a zběsile

 

Paul Walker zůstane navždy legendou. Pamatujete si, jak Facebook po jeho smrti zaplavily stovky statusů, obrázků a jiných vzpomínek? Nejinak tomu bylo na Twitteru. Největšího ohlasu se dočkal příspěvek z jeho oficiálního účtu, který nešťastnou událost potvrzoval.

 

 

3. Vzpomínka na Coryho

Pokud jste někdy viděli seriál Glee, jistě dobře znáte postavu Finna Hudsona, kterou ztvárnil Cory Monteith. Herec se však nedožil příliš vysokého věku, zemřel v létě loňského roku. A právě tweet jeho přítelkyně Ley Michele se dostal do naší top pětky.

 

 

2. Další čtyři roky

 

Tak tahle fotka držela rekord v retweetech hodně dlouho. Obama ji zveřejnil nedlouho poté, co byl v roce 2012 znovu zvolen.

 

 

1. Kdyby měl Bradley delší ruku

A přichází náš vítěz. Jak jsme již nedávno psali, právě tahle fotka z předávání Oscarů překonala i Obamu. Moderátorka Ellen DeGeneresová sdílela na Twitteru tuto fotku sebe a svých filmových kolegů. Fotil Bradley Cooper, který má podle popisku docela krátkou ruku. Kdyby byla delší, vešlo by se tam ještě více hvězd.

 

Takže co myslíte? Má i váš tweet šanci na pokoření retweetů z tohoto žebříčku?

Zdroj: We Are Social Media, fotografie: Flickr, linkedmediagrp

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru