5 nejlepších iOS appek na tweetování

Sociální síť Twitter se neustále mění, před nedávnem to byla přední doména nerdů a nejrůznějších business věcí, nyní už je to hlavní proud nejnovějších informací a fotek. Twitter (ostatně i jako další sociální sítě) má svou oficiální aplikaci, která se nemusí líbit každému. Máme pro vás proto chytré a bezbolestní řešení!

Naštěstí existuje velké množství kvalitnějších alternativních aplikací, stačí jen pohledat v AppStoru. A to je velké plus Twitter – každý tuto sociální síť používá odlišně. Pro některé je to místo, kde mohou sledovat svou oblíbenou celebritu. Pro někoho je to síť, kde si může sehnat nové kontakty. Proto existují různé aplikace vhodné na nejrůznější případy sociálních uživatelů. A my jsme pro vás vybrali ty nejlepší!

Tweetbot 3

Aplikace stvořená vývojáři z Tapbots je zřejmě nejpokročilejší twitterovou aplikací, která je k dispozici na iOS. V appce samozřejmě nechybí podpora seznamů, push oznámení, profily a jejich editace, překlady či automatická změna pozadí (v noci).

tweebot_3_iphone_6_screens_best_apps

Pokud si chcete užít dokonalého zážitku z Twitteru, vřele doporučujeme právě tuto aplikaci. Stáhnout ji lze na AppStoru za $4.99.

Twitterrific 5

Další na seznamu tu máme aplikaci od Iconfactory. Tato aplikace zároveň byla úplně prvním klientem pro iPhone. A patří stále mezi ty nejlepší. V Twitterrific nechybí samozřejmě gesta, push oznámení, transparentní menu a dá se říci vše, co byste čekali od dobře navržené aplikace.

twitterrific_5_iphone_6_screens_best_apps

Za zkoušku nic nedáte, doporučujeme i zapřemýšlet nad touto aplikací, kterou na AppStoru naleznete zdarma!

Echofon Pro

Největší plus této appky? Jedno z nejjednodušších rozhraní vůbec. Ale i tak, je to jedna z těch nejlepších. Řada internetových magazínů ji vychválila především kvůli možnosti pokročilého synchornizování na více zařízeních, vše je totiž otázkou několika málo vteřin.

echofon_pro_iphone_6_screens_best_apps

Za kvalitu se však platí, zde zaplatíte 4.99 dolarů.

Osfoora 2

Když se tato aplikace poprvé objevila ve vodách AppStoru, byla považována za jednu z nejkrásnějších a stále ní je. Navíc má také řadu povedených funkcí, za zmínku stojí například detekce mezer, podpora Tweet-maker apod.

osfoora_2_iphone_6_screens_best_apps

Appka ke stažení za necelé tři dolary opět na AppStoru.

Twitter for iOS

Na závěr musíme uznat, že oficiální aplikace nepatří mezi propadáky. Aplikace se vyvíjí na základě nejnovějších směrů a funkcí samotného Twitteru. To zahrnuje nejrůznější interakce a chytré možnosti. Twitter for iOS je rozhodně něco jiného než ostatní zmiňované a působí zároveň celkem příjemným a použitelným dojmem.
twitter_iphone_6_screens_best_apps Oficiální verze samozřejmě na AppStoru zdarma!

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru