5 nejhezčích triček s motivem zvířat, která se dají sehnat na českém Internetu

Vánoční nadílka se pomalu a jistě blíží. Vlastně zbývá už jen několik dní do začátku pečení cukroví a shánění stromků. I přes to velké množství lidí shání ten nejlepší dárek, který se bude tomu druhému líbit.

Avšak nároky se stále zvyšují a je čím dál tím více složitější něco originálního vymyslet. Často se pod vánočním stromečkem objevuje oblečení. Vše to začíná vlněným svetrem a končí dalším zbytečným párem ponožek. Tím však nějak nezapůsobíte. Letošní Vánoce byste tedy měli investovat do něčeho jiného než do klasického a ničím zajímavého oblečení.  A to do trochu toho vtipů v podobě podařených motivů se zvířaty na triko či mikinu. Vybrali jsme pro vás několik vážně povedených motivů.

Hyena

Dámské tílko s motivem hyeny? Ano, i to může být skvělý a celkem vtipný dárek pro přítelkyni. Navíc, kdo se může pochlubit takovým to originálním trikem…

1

1-2

 

 

Liška a myš

Mezi další a též oblíbený motiv patří liška a myš. Jedná se o další typ motivu, který nejen zaujme velmi pěkným zpracováním, ale také celkem vtipným motivem, kdy liška drží myš. No posuďte, nechtěli byste něco takového?

22-2

 

„You rock!“

Toto je pro změnu triko pro lidi, kteří se dokáží sto procentně odvázat. A navíc se to skvěle hodí pro rockové nadšence. Takže jako dárek pro svého přítele či kamaráda super volba!
3m_vneck_00 -500x500

 

 

 

Triko pro pravé kočky

Je vaše přítelkyně vážně kočka? Dejte jí to najevo právě tímto trikem, které nejenže pobaví, ale dokonale dokreslí celý její charakter. Opět, jako vánoční dárek skvělá ba přímo geniální volba.

14.034-500x500

d_basic_19 -500x500

Žralok

Na závěr tu máme vážně povedené triko s motivem žraloka, který vás přímo nabádá k úsměvu.

14.041-500x500

m_vneck_05 -500x500

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak co? Líbila se vám nějaká z těchto trik? Rozhodně jich v internetovém obchodě zvirecitricka.cz naleznete mnohem, ale mnohem více. Navíc si motivy na trička sami navrhují a stojí to mimochodem za to! Snaží se také vyhovět plně zákazníkům, takže čas od času vytvářejí grafiky na jejich podněty. Pokud se vám tedy nějaké to tričko líbilo a chtěli byste s ním udělat radost svým blízkým zavítejte do zmiňovaného internetového obchodu s originálními triky se zvířecími motivy.

 

 

 

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru