5 důvodů, proč sjednat povinné ručení online

Vlastníte automobil? Asi většinou odpovíte, že ano. V tom případě je vám jasné, že s vlastnictvím automobilu vzniká ze zákona povinnost sjednat si povinné ručení. Přesněji řečeno Pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla. Ale zůstaňme u všeobecně známého termínu povinné ručení.

Bohatý výběr

Už je tomu mnoho let, co v tuzemsku byla jen jediná pojišťovna, která se povinným ručením zabývala. A stejně tak byly jednotné sazby. Dělení bylo, vztaženo pro osobní automobily, podle objemu motoru. Cena pro příslušnou kategorii jedna. V současné době už ale na našem trhu působí řada pojišťovacích ústavů, tuzemských či zahraničních. A díky tomu je nabídka pojištění rozdílná pojišťovnu od pojišťovny.

Levně, ale spolehlivě

Konkurenční prostředí začalo fungovat i v této oblasti. A tak se zájemce o povinné ručení svého automobilu logicky zajímá o různé varianty povinného ručení. S cílem na povinném ručení ušetřit, přesto však mít jistotu solidního, spolehlivého partnera. Začíná tedy hledání toho nejvýhodnějšího povinného ručení.

Povinné ručení online

Už dávno neobíháme jednotlivé pojišťovny pro získávání informací. Je doba internetová, tudíž informace hledáme na internetu, na internetových stránkách jednotlivých pojišťoven. Ale ouha… Co pojišťovna, to jiná nabídka. Zanedlouho se tak v tom bludišti začne zákazník ztrácet. A ne a ne dohledat, jaká je ta konečná cena, kterou by očekával. Přitom existuje řešení, které takového zdlouhavého hledání dokáže zákazníka zbavit. Postačí využít služby specializovaného internetového portálu, který se na problematiku nabídek povinného ručení zaměřuje. A kde můžete přímo sjednat povinné ručení online. Takovou službu vám nabídne Srovnávač povinného ručení na portálu Povinneruceni.biz.

Jednoduše a přehledně

Nemusíte už proklikávat nabídky jednotlivých pojišťoven. Srovnávač povinného ručení to udělá za vás. Z jednoho místa, z jedné internetové stránky. A nejen to. Existuje totiž hned pět pádných argumentů, proč zvolit zmíněný způsob vyhledání a následně sjednání povinného ručení online:

  1. Při zadání údajů potřebných pro kalkulaci pojištění se k ničemu nezavazujete. Údaje, které zadáváte do internetové kalkulačky, neslouží k žádné evidenci nebo sběru dat.
  2. Sjednáním povinného ručení touto cestou se dá výrazně ušetřit. A to až 70 %. Nejsou totiž zohledňovány další provozní vícenáklady, které jsou spojeny s klasickým sjednáním povinného ručení na pobočce pojišťovny.
  3. Výběrem pojištění online si nastavíte pro vás optimální povinné ručení na míru. V případě zájmu si sami zvolíte, jaký produkt vám vyhovuje. A jaké dodatečné služby budete využívat. Nemluvě o tom, že na rozhodnutí máte tolik času, kolik budete potřebovat. Nebudete tak odkázání na “balíček služeb” spjatých s povinným ručením z nabídky té či jiné pojišťovny.
  4. Povinné ručení si sjednáte rychle, za pár minut. Nemusíte si domlouvat schůzky v pojišťovnách, stát ve frontách. Nejvhodnější pojištění si sjednáte z domova, ze svého počítače. V kteroukoliv hodinu. Internet nemá úřední hodiny jako kanceláře nebo přepážky pojišťoven. Vystačíte si s počítačem a telefonem. A potřebné dokumenty obdržíte prostřednictvím e-mailu. Originál zelené karty vám přijde obratem poštou.
  5. Společně se sjednáním povinného ručení online se pojí i další výhody. Aktuálně je to například zdarma pojištění pneumatik, dopravních pokut a zvýhodnění nákupu na Mall.cz díky peněžní poukázce v hodnotě sto korun.

Tolik tedy oněch 5 argumentů pro sjednání povinného ručení online. A sami se můžete přesvědčit, že těch důvodů ve váš prospěch se najde určitě mnohem víc. Ušetřete váš čas i peníze díky povinnému ručení online.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru