5 důvodů, proč byste se měli naučit programovat

Minulý týden jsme vám v našem článku představili pět webů, které vás naučí programovat. Proč se ale vůbec programování učit? Technologie jsou všude kolem nás. Bez nich se už zkrátka neobejdeme. Mnoho lidí dnes ke své práci používá počítač a snad každý business má své webové stránky. Z toho vyplývá, že když se naučíte programovat, můžete pomoci milionům lidí. A dokonce můžete zbohatnout.

Dnes nás obklopuje technologie. Většina z nás ke své práci potřebuje počítač. A když ne, tak náš business propagují webové stránky. To už je dnes zkrátka samozřejmostí. Když se tedy naučíte programovat, můžete pomoci milionům lidí. Dokonce můžete zbohatnout.

Jak se naučit programovat jsme vám už nastínili v našem minulém článku – 5 webů, kde se zdarma naučíte programovat. Pojďme si nyní říci, proč bychom se programování měli naučit.

Každý business potřebuje webové stránky. Každý smartphone používá chytré aplikace a každý notebook nebo počítač potřebuje software. Softwary a aplikace tvoří právě lidé, kteří umí programovat. Jaké jsou další důvody, proč byste se měli naučit programovat?

Více logického myšlení

Psaní kódů je logickým procesem. Budete-li takové logické kódy psát denně, budete mít tendence celkově přemýšlet více logicky.

Můžete zbohatnout

I s jednoduchými aplikacemi můžete mít obrovský úspěch. Snapchat nebo Instagram nejsou ničím geniálním, ale i přesto mají až neuvěřitelný úspěch. I jednoduché aplikace mohou vydělat více než miliardu dolarů.

ID-100220400

Když budete umět programovat, můžete zbohatnout

Budete mít moc

Mistři kódování jsou velmi vážení a potřební lidé. Představte si, co vše byste mohli vytvořit, kdyby vám kódování šlo samo a prakticky byste neměli limity. A kolika lidem byste dokázali pomoci.

ID-100230584

Naučte se programovat. Můžete pomoci milionům lidí

Můžete pomoci milionům lidí

Na internetu můžete sdílet s kýmkoliv chcete. Dnes je velice snadné dívat se na stránky z celého světa nebo si stáhnout jakoukoliv aplikaci. Potenciál je tedy obrovský. Budete-li umět kódovat, můžete pomoci milionům lidí z celého světa. Například zajímavou aplikací, která jim zjednoduší život.

Nekonečně mnoho možností

Ano, najít si práci je mnohdy těžké. Ale jako vývojář máte nekonečně mnoho možností. Navíc budete moci pracovat z domova. A to se vyplatí, nebo ne?

Zdroj/foto: elitedaily , freedigitalphotos

Komentáře

Nahoru