Dnes vyšlo 15 článků

3D tiskárna TIKO: Za málo peněz, spousta muziky!

Nedávno se na Kickstarter.com objevil další zajímavý projekt. Jedná se o 3D tiskárnu TIKO. Koncepce byla projektována nejspíše jako alternativa pro lidi, jež prahnou po kvalitě za příjemnou cenu. Nová 3D tiskárna TIKO se na Kickstarteru těší velké popularitě. Plánovaná suma byla 100 000 dolarů, ale nyní přesáhla již více než 20krát. A v čem je tak unikátní?

3D tiskárny se skládají z několika částí, které jsou však těžké, nepraktické a snadno poškoditelné. Nicméně tiskárna TIKO se od těchto podob značně liší. Stojí neuvěřitelných 179 dolarů. Univerzální tělo konstrukce a kompaktní rozměry umožňují snadnou manipulaci s tiskárnou. Dá se s ní pracovat kdekoliv, dokonce během silného větru. Jak je to možné?

3d tiskárna tiko

Bude-li pod tiskárnou podložka a nasadíte zbytek těla, tím zajistíte hermetické uzavření. Díky tomu je možné bezproblémově tisknout i za větrného počasí. Princip fungování tiskárny TIKO je založený na delta mechanismu, jež se skládá ze tří ramen. Cílem výrobců je zrealizovat mechanicky přesnou tiskárnu bez přítomnosti speciálních a drahých součástek. A bravo! Podařilo se!

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru