Dnes vyšlo 15 článků

3D optické klamy, které vám zamotají hlavu. Je to iluze či realita?

Iluzionista, jehož YouTube kanál Brusspup odebírají více než dva miliony uživatelů, přichází s pokračováním úspěšného videa Amazing Anamorphic Illusions z roku 2012. Používá 3D optické iluze, aby divákům zamotal hlavy.

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že jsou objekty umístěné na stole skutečné a trojrozměrné, opak je pravdou. Speciálně upravené fotografie představují 3D optické klamy, které nenechají vaši hlavu chladnou.

„Vždy jsem chtěl vyzkoušet natočit ještě jedno podobné video, tak ho tady máte,“ napsal iluzionista v popisku nového videa, které během osmi dnů zhlédlo více než 2 miliony lidí. „Iluze jsou vytvářené bez triků, úprav a střihů. Všechny objekty jsou výtisky, s výjimkou postranních objektů.“

Jestliže chcete zamotat hlavu svým známým, můžete si fotografie kelímku, zrcadla či fotoaparátu vytisknout. Video níže je první část 3D iluzí z roku 2012.

Zdroj / Foto: Daily Mail

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru