Dnes vyšlo 1 článků

35 fotografií zachycující lidskou vášeň

35 fotografií zachycující lidskou vášeň

Lidé jsou zvláštní stvoření. Nejenom, že si umí zničit z vlastní blbosti půlku deštného pralesa, vyhubit miliony zvířat a pak se diví, že nemají, co žrát. Ale umí se také občas pro spoustu věcí nadchnout. Třeba v Americe je spousta tlouštíků nadšená ze žraní v McDonaldu. V EU jsou zase lidé nadšení z naprosto nesmyslných nařízení o salátových okurkách a jejich povinné velikosti (zkuste to té okurce vysvětlit, že už nemá růst).

A všechny tyhle blázny spojuje jedno slovo (a není to slovo blázen). Je to vášeň. Nadšení. Ano, jste bystří, je to více než jen jedno slovo. A teď se přiznejte, kdo jste na tento článek přišli jenom kvůli té skoroprcající dvojice v náhledu.

25-magician-passion-photography.preview

1-grandma-internet-passion-photography.preview

2-cycling-passion-photography.preview

20-extreme-sports-photograph 19-extreme-sports-photograph.preview 8-extreme-sports-photograph.preview 3-extreme-sports-photograph.preview Nakupování. Asi nejhorší vášeň, která bolí hlavně peněženky mužů 31-passion-photography.preview 30-deepika-padukone-modelling-passion-photography.preview 29-passion-photography 28-video-game-passion-photography 27-best-photographer 26-best-photographer.preview  24-passion-photography.preview 23-magic-passion-photography.preview 22-sculpting-passion-photography.preview 21-bodybuilding-passion-photography 20-sculpting-passion-photography 19-sculpting-passion-photography.preview 18-sculpting-passion-photography 17-artisit-painting-passion-photography 16-painting-passion-photography.preview 15-grafiti-passion-photography.preview

13-lust-passion-photography.preview 14-love-passion-photography  12-music-passion-photography 11-music-passion-photography.preview 10-singing-passion-photography.preview 9-flamengo-passion-photography 8-drama-passion-photography.preview 7-dance-passion-photography.preview 6-dance-passion-photography.preview 5-indian-dance-passion-photography 4-trekking-passion-photography.preview 3-icecream-passion-photography.preview
Zdroj: https://webneel.com/35-beautiful-passion-themed-photography-examples

Ten, jehož jméno se nesmí vyslovit. Monstrum, o němž se nemluví. V mládí vojel dort a dostal do nosu. Temná strana Objevit.

Komentáře

Nahoru