Dnes vyšlo 15 článků

3 způsoby, jak o Vánocích políbit nebo obejmout partnera, který je na druhé straně zeměkoule

Obzvláště během svátků nám může být líto, že ti, které máme rádi, jsou od nás daleko. V dnešní době ale naštěstí různé technologie umožňují, být si i tak nablízku.:-)

Pillow Talk

Pokud jste příliš unavení nebo se bojíte, že usnete, než bude váš partner online, zkuste využít Pillow Talk, úspěšný projekt z Kickstarteru. Pillow Talk vám umožní slyšet tlukot srdce vašeho partnera, jako by byl vedle vás. To vše díky náramku, který mají oba na ruce a který pomocí smartphone aplikace odesílá váš tlukot srdce. Takový náramek stojí 99 dolarů, tedy necelé 2500 Kč.

pillow talk

Hug Shirt

Je vaše milovaná osoba na druhé straně zeměkoule? To ale neznamená, že se nemůžete vzájemně obejmout. Společnost Cutecircuit vytvořila novinku – Hug Shirt, která vám umožní obejmout kohokoliv na světě. Tento oblek používá senzory, Bluetooth a aplikaci k přenesení obětí, ať jste od sebe jakkoliv daleko.

hug shirt

Kissenger

Nenechte si ujít polibek od vaší drahé polovičky, ať jste kdekoliv. Produkt Kissenger využívá pohybové senzory k zaslání polibku těm, které máte rádi. Tento přístroj si budete moci pořídit na stránkách Kissenger .

Zdroj: mashable

Komentáře

Nahoru