Tisková zpráva: 3 tipy pro vaši home-office

3 tipy pro vaši home-office

Přemýšlíte nad tím, že své podnikání nechcete roztahovat do dalších prostorů a raději zůstanete doma? Právě pro vás jsme připravili několik následujících tipů…

Nejdříve nutno říci, co to vlastně home-office je. Ze začátku samozřejmě musíme uvést, že se jedná o současný hit, kdy zaměstnanec/podnikatel nemá žádné kanceláře, ale jeho působiště je i jeho dům. Krátce řečeno – má kancelář u sebe doma, což přináší zajisté řadu rizik a také spoustu výhod (nemusí nakupovat kancelářský nábytek na vybavení celé kanceláře).

Najděte si to pravé místo

Není dobré každý den být někde jinde, najděte si jedno místo, kde budete pravidelně pracovat a řešit své povinnosti. Je sice pěkné, že svou domácí pracovní domu započnete v posteli a následně skončíte na gauči v obýváku, ale toto neprospívá vaší produktivitě. Pokud tedy chcete dosahovat výsledků, najděte si místo, které bude sloužit především pro práci.

Nepořádek do home-office nepatří!

U home-office je však jedno velké riziko. A to, že budete tak upoutáni prací, ze nebudete řešit hromadící se nepořádek kolem vás. Základním pravidlem je tedy nemít na svém pracovním stole nepořádek. Přebývající věci ve vašem okolí mohou mít opět jen negativní vliv na vaše soustředění.

Kolik je hodin?

A jako poslední rada k nezaplacení je čas. Ano, pokud vám připadá, že čas u vás doma utíká až moc rychle, dejte do místnosti klasické nástěnné hodiny, kde neustále můžete sledovat čas. Nejenže budete mít přehled o tom, co vám jak dlouho trvá, ale budete umět s časem mnohem lépe nakládat a organizovat ho.

Možná nyní namítáte, že řada lidí zůstane u klasických kanceláří, kde to vše startuje návrh kanceláří, následuje koupí kancelářské židle a končí u sponek. Ano, i tato varianta je stále in a nemusíte se bát, že pokud máte nějakou pevnou kancelář, neste v kurzu.

Závěrem jen nutno dodat, že nad výběrem kancelářského nábytku byste měli také strávit více času, jak jsme zmiňovali, čím lepší pracovní prostředí, tím více produktivity. Machrem oboru je Kancelářský nábytek Liberec, firma s mnohaletou praxí v oboru.

foto: kancelarskynabytek.net

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru