28 chytrých telefonů Huawei rozdal výhercům Jarda Jágr

Možná jste zaznamenali, že v průběhu MS v ledním hokeji společnost Huawei provozovala soutěž Hokejový kvíz. No a protože už je po mistrovství, skončila i soutěž. Chytré mobilní telefony Huawei G7, které společnost věnovala, všem 28 výhercům předal osobně Jarda Jágr. Výhra tak byla vlastně dvojnásobná – materiální věc a ještě skvělý zážitek.

Huawei s Jardou spolupracuje už delší dobu. Pan Radoslaw Kedzia, CEO Huawei Technologies (Czech), na začátku slavnostního předávání cen, které se uskutečnilo v prostředí observatoře Žižkovské věže, prohlásil:

„S Jaromírem Jágrem a jeho hokejovým Kladnem jsme začali spolupracovat v roce 2013. Uvědomujeme si, že Jaromírovo jméno má váhu jak na ledě, tak i mimo mantinely zimního stadionu. V Huawei jsme všichni týmovými hráči, a proto rozhodnutí rozšířit partnerství i na český národní hokejový tým v roce konání domácího mistrovství světa perfektně doplňuje naši marketingovou strategii. Nicméně lední hokej není jediným sportem, s nímž kooperujeme; Huawei je také partnerem top fotbalových klubů po celém světě.“

Po slavnostním předání cen došlo na fotografování. Každý ze šťastných výherců telefonu Huawei G7 si chtěl Jardu co nejvíce užít a pořídit si s ním společnou fotku. Přidal se i pan Radoslaw Kedzia.

Radoslaw-Kedzia_Jaromir-Jagr_with-jersey

Radoslaw Kedzia a Jaromír Jágr

V dobrém rozpoložení se pak Jarda (podle některých facebookových vtípků „Bůh na čtyři písmenka“) rozpovídal.

Jágr o odchodu Rusů před hymnou soupeře po finále MS
„Ať se stane, co se stane, musíš respektovat soupeře. I když je porážka bolestivá, na ledě prostě musíš na hymnu vítězů zůstat, nedá se nic dělat. Rusáci to neunesli. Ale trošičku se to rozdělilo na dvě party. Hráči jako Ovečkin, Malkin a jim podobní chtěli zůstat a to ukázalo, jací jsou nejenom hráči, ale i lidé. Na Malkina s Ovečkinem nedám dopustit, jsou to srdcaři, kteří nikdy šampionát neodmítnou.“

Jágr o své budoucnosti na Floridě a návratu do Kladna
„Přemýšlel jsem o tom, jak by to vypadalo, kdyby Kladno pořád hrálo v první lize. Možná bych si vybral nějaký extraligový tým na střídavý start, abych nemusel trénovat. Hrál bych jenom zápasy, což by mi docela vyhovovalo (úsměv). Ale teď mám ještě na rok smlouvu ve Floridě, a pokud na tom budu mít výkonnostně, chtěl bych i ten další rok ještě hrát. A pokud ne, vrátím se do Čech a minimálně jednu sezónu tu odehraju.”

Jágr o svém možném nástupci v reprezentačním dresu
„Jakub Voráček. Je to hráč, který mi to na šampionátu strašně moc usnadnil. Jenom tím, že na mistrovství byl, hrál v první pětce a na mě nebyl takový tlak. Stejně tak mi to ulehčil při přesilovkách, při nichž jsem nemusel hrát na své pozici, kde musíte puky rozhazovat. Vyhovovalo mi být před bránou, kde dvě minuty stojíte. I když to zní divně, tak jsem si během přesilovky hodně odpočinul. Budoucnost českého hokeje je dobrá, hlavně v útoku. Trochu bychom měli zapracovat na obraně.“

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru